Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania V edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania V edycja (od 21.06.2009 do 28.06.2009)

Organizator

Teatr Tańca Zawirowania

Kraszewskiego 25, 02-415 Warszawa

Niedziela, 21 czerwca

godz.15.00 - Dotknij tańca Studio Tańca B. Bystrzyca (Słowacja) - Rynek Starego Miasta
godz.18.00 - My body is a mobile phone, Olga Duchowna (Rosja) - Stara Prochownia
godz.20.30 - Perro, Daniel Abreu (Hiszpania) - Stara Prochownia

Poniedziałek, 22 czerwca

godz.18.00 - Love me, Nanochach (Czechy) - Stara Prochownia
godz.20.00 - Post Martha, Niv Shenfeld & Oren Laor (Izrael) - Centralny Basen Artystyczny

Wtorek, 23 czerwca

godz.18.00 - Ball, Nele Suisalu & Florent Hamon - Stara Prochownia
godz.20.00 - Be Bop, Studio Tańca (Słowacja) - Centralny Basen Artystyczny

Środa, 24 czerwca

godz.18.00 - Trzy siostry, Polski Teatr Tańca (Polska) - Stara Prochownia
godz.19.30 - Negro, Daniel Abreu (Hiszpania) - Centralny Basen Artystyczny
godz.21.15 - Piotr i jego goście (Włochy) - Stara Prochownia

Czwartek, 25 czerwca

godz.18.00 - Fellow People, Omada One/Off (Cypr) - Stara Prochownia
Kosmos, Lubelski Teatra Tańca 9g. 19.30 - Stara ProchOFFnia);
godz. 21.00 - Chopin ambiente, Zawirowania (Polska) - Stara Prochownia

Piątek, 26 czerwca

godz.18.00 - Dance in Cafe, SIN (Węgry) - Kawiarnia, Cantralny Basen Artystyczny
godz.20.00 - White noise, Vertigo Dance Company Collegium Nobilium

Sobota, 27 czerwca

godz.18.00 - W&M Physical Theatre (Kanada) - Stara Prochownia
godz.20.00 - Unknow Land, Out of the Silence, Liss Fain Dance (USA) - Collegium Nobilium

Niedziela, 28 czerwca

godz.15.00 i godz. 16.00 - Chopin w plenerze, Teatr Tańca Zawirowania i przyjaciele dwa spektakle - Arkady Zamku Królewskiego
godz.18.00 - Muchy na słońcu, D.O.Z.SK.I (Białoruś) - Centralny Basen Artystyczny
godz.20.00 - Blind questions - I see you me neither, Mouvoir (Niemcy) - Collegium Nobilium
Warsztaty:

25-28 czerwca, 12:00 - 13:30, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a



Yaniv Mintzer (Izrael) - CONTACT IMPROVISATION



Warsztaty:

21-24 czerwca, 15:30 - 17:00, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a



Hilde Elbers (Holandia) - FLOORWORK & FLY HIGH




Warsztaty:

23-26 czerwca, 13:45 - 15:15, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6



Anna Krysiak (Polska) - CONTEMPORARY DANCE



Warsztaty:

25-28 czerwca, 13:45-15:15, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a








Szymon Osiński (Polska) - MODERN JAZZ




Warsztaty:

21-24 czerwca, 15:30 - 17:00, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6



Katarzyna Kizior (Polska) - MODERN JAZZ




Warsztaty:

21-24 czerwca, 12:00-13:30, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a



Georg Blaschke (Austria) - TANIEC WSPÓŁCZESNY



Warsztaty:

23-26 czerwca, 15:30 - 17:00, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6



Daniel Abreu (Hiszpania) - TANIEC WSPÓŁCZESNY (EL CUERPO EN BRUTO)




Warsztaty:

21-24 czerwca, 12:00 - 13:30, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6



Istvan Juhos-Putto (Węgry) - CONTEMPORARY PHYSICAL THEATER




Warsztaty:

21-24 czerwca, 13:45-15:15, Okęcka Sala Widowiskowa, ul. 1 Sierpnia 36a



Simone Sandroni (Włochy) - CONTEMPORARY DANCE



Warsztaty:

23-24 czerwca, 13:45 - 15:15, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6








Daniela Merlo z udziałem Juana de Torres (Hiszpania) - MODERN DANCE


Warsztaty:

23-24 czerwca i 26-27 czerwca, 12:00 - 13:30, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6



Liss Fain (USA) - MASTER CLASS


Warsztat dla zaawansowanych tancerzy.


Warsztaty:

26-27 czerwca, 12:00 - 13:30, Centralny BASEN Artystyczny, ul. Konopnickiej 6

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów