Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania IV edycja

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca Zawirowania IV edycja (od 19.06.2008 do 29.06.2008)

Organizator

Teatr Tańca Zawirowania

Kraszewskiego 25, 02-415 Warszawa

I. MADRID DANZA EN VARSOVIA
19.06
Onions, Losdedae, Madryt (g. 19.30 - Teatr Collegium Nobillium);

20.06
Błękit albo rytm życia, Larumbe Danza, Madryt (g. 19.30 - Teatr Collegium Nobillium);


21.06
Spojrzenie ryby, Daniel Abreu, Madryt (g. 19.30 - Teatr Stara ProchOFFnia);


22.06
Szumy, zlepy, ciągi, Teatr Tańca Zawirowania, Warszawa (g. 12.00 - Rynek Starego Miasta);
Śmierć jest nagrodą, Provinsional Danza, Madryt (g. 19.30 Teatr Stara ProchOFFnia);

II. FESTIWAL

23.06
Czy można?, Compagnie Trajectoire, Rennes (g. 19.30 - Teatr Stara ProchOFFnia);

24.06
Biblioteka Brankovicia, SIN, Budapeszt (g. 19.30 - Stara Prochownia);

26.06
Dzień świętej Barbary, Romina de Novellis, Rzym (g. 19.00 - Teatr Stara ProchOFFnia);
Nic tylko błękit, Teatr Tańca Zawirowania, Warszawa (g. 19.30 - Teatr Stara ProchOFFnia);


27.06

Chopin ambiente, Larumbe Danza, Madryt/Teatr Tańca Zawirowania, Warszawa (g. 18.00 - Okęcka Sala Widowiskowa);
Radiodance, Iguandance Theatre, Saint Petersburg (g. 19.30 - Teatr Stara ProchOFFnia);

28.06
Bliscy oddaleni, Studio Tańca, Bańska Bystrzyca (17.30 -
Okęcka Sala Widowiskowa);
Przytul mnie szybko, DOT 504, Praga (g. 20 - Teatr Stara ProchOFFnia);


29.06
Cactus Bar, Mouvoir/Stephanie Thiersch (Kolonia (g. 19.30 - Teatr Collegium Nobilium).

Warsztaty tańca
19.06
Chevi Muraday, Losdedae (g. 11 - Okęcka Sala Widowiskowa - ul. 1 Sierpnia 36a);

20.06
Daniela Merlo, Larumbe Danza (g. 11 - Okęcka Sala Widowiskowa - ul. 1 Sierpnia 36a);

21.06
Daniel Abreu, zespół Daniela Abreu (g. 11 - Okęcka Sala Widowiskowa - ul. 1 Sierpnia 36a);

22.06
Carmen Werner, Provisional Danza (g. 11 - Okęcka Sala Widowiskowa - ul. 1 Sierpnia 36a);

23.06
Clara Vidal - Jak tworzyć choreografię (g. 12 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Aleksandra Dziurosz - taniec współczesny (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Daniela Merlo i Juan de Torres - Karmen Larumbe i my (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Andrzej Morawiec - taniec współczesny (g. 17.30 - Salsa Libre - ul. Solec 38);

24.06
Clara Vidal - Jak tworzyć choreografię (g. 12 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Aleksandra Dziurosz - taniec współczesny (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Daniela Merlo i Juan de Torres - Karmen Larumbe i my (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Andrzej Morawiec - taniec współczesny (g. 17.30 - Salsa Libre - ul. Solec 38);

25.06
Anna Krysiak - contemporary dance (g. 10 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Clara Vidal - Jak tworzyć choreografię (g. 12 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Pavel Zustiak i Ashleigh Leite - obecność ciała (g. 14 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Aleksandra Dziurosz - taniec współczesny (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Wojciech Mochniej - contacy improvisation (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Daniela Merlo i Juan de Torres - Karmen Larumbe i my (g. 16 -Salsa Libre - ul. Solec 38);
Andrzej Morawiec - taniec współczesny (g. 17.30 - Salsa Libre - ul. Solec 38);

26.06
Anna Krysiak - contemporary dance (g. 10 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Clara Vidal - Jak tworzyć choreografię (g. 12 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Pavel Zustiak i Ashleigh Leite - obecność ciała (g. 14 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Aleksandra Dziurosz - taniec współczesny (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Wojciech Mochniej - contacy improvisation (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Daniela Merlo i Juan de Torres - Karmen Larumbe i my (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Andrzej Morawiec - taniec współczesny (g. 17.30 - Salsa Libre - ul. Solec 38);

27.06
Anna Krysiak - contemporary dance (g. 10 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Pavel Zustiak i Ashleigh Leite - obecność ciała (g. 14 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Wojciech Mochniej - contacy improvisation (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38);

28.06
Anna Krysiak - contemporary dance (g. 10 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Pavel Zustiak i Ashleigh Leite - obecność ciała (g. 14 - Salsa Libre - ul. Solec 38);
Wojciech Mochniej - contacy improvisation (g. 16 - Salsa Libre - ul. Solec 38).

BILETY:
pojedynczy - 20 zł
karnet na cały festiwal - 150 zł
karnet na Madryt tańczy w Warszawie - 60 zł
karnet na festiwal (bez spektakli hiszpańskich) - 110 zł
karnet 5-tka (pięć wybranych spektakli) - 80 zł
Po odbiór zarezerwowanych karnetów zapraszamy od 16 do 18 czerwca w godzinach 10.00-17.00. Sprzedaż pojedynczych biletów przed spektaklami.
Na spektakle Rominy de Novellis i Teatru Tańca Zawirowania 26 czerwca obowiązue jeden bilet.
INFO: ttzawirowania@gmail.com, 22 635 89 64 w. 105
REZERWACJE: www.zawirowania.pl, www.scenawspolczesna.pl, 22 635 89 64 (telefoniczne od 1 czerwca).
MIEJSCA: Stara Prochownia (ul. Boleść 2), Teatr Collegium Nobillium (ul. Miodowa 22/24), Okęcka Sala Widowiskowa (ul. 1 Sierpnia 36a)

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów