EN

4.12.2020, 19:06 Wersja do druku

Szczecin. Grudzień online w Operze na Zamku

fot. M. Grotowski / mat. Opera na Zamku

Uprzejmie informujemy, że przygotowujemy dla naszych Szanownych Widzów na drugą część sezonu wydarzenia w formułach online oraz tradycyjnej, których realizacja zapewni artystom bezpieczeństwo podczas przygotowań i występów, a Publiczności komfortowe uczestnictwo.

Mając nadzieję, że twórczość w świecie rzeczywistym pozostaje wciąż w naszym zasięgu, tymczasem serdecznie zapraszamy na spotkania w świecie wirtualnym.

13 grudnia o 20.00 czeka nas wyjątkowe wydarzenie - premierowo w sieci zaprezentujemy Państwu operę „Proces” Philipa Glassa, zarejestrowaną w styczniu 2019 podczas spektaklu premierowego.

W kolejny weekend 19 i 20 grudnia zapraszamy na transmisję „Traviaty” Giuseppe Verdiego.

Od 24 grudnia do 6 stycznia dostępny będzie w sieci koncert kolęd „Cicha noc” Macieja Małeckiego na chór i kameralną orkiestrę smyczkową. Cieszymy się, że dzięki temu nagraniu, będziemy mogli towarzyszyć Państwu również w okresie świątecznym.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że na operowym kanale w serwisie YouTube dostępne są też nagrania opery „Guru” Laurenta Petitgirarda oraz baletów „Pieśń o ziemi” Romana Palestra i „Na kwaterunku” Stanisława Moniuszki.

Inne aktualności

Nasze produkcje online w większości udostępniamy bezpłatnie. Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami i za słowa otuchy, które od Was nieustannie płyną. Dostajemy też wiele pytań o możliwość wsparcia naszego teatru. Z całego serca za to dziękujemy! Dobrowolne darowizny można wpłacać na konto 06 1130 1176 0022 2125 3920 0001 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe Opery na Zamku”.

Mocno wierzymy, że premierę „My Fair Lady” będziemy mogli już nieodwołalnie wystawić na początku przyszłego sezonu 2021/2022. Tymczasem należność za bilety na ten tytuł na obecny sezon, będziemy zwracać automatycznie na konto, z którego przelew został wykonany oraz za okazaniem biletu w kasie opery. Zachęcamy gorąco do wymiany biletów na bony podarunkowe za co z góry bardzo dziękujemy!

Repertuar na kolejne miesiące zamieszczać będziemy na www.opera.szczecin.pl z miesięcznym wyprzedzeniem. Zapowiedź premierowych wydarzeń na drugą części sezonu już wkrótce! Zachęcamy do kontaktu telefonicznego: 91 43 48 106 i śledzenia zakładki Aktualności na naszej stronie internetowej.

Życzymy Państwu miłych chwil spędzonych online z naszą Operą w grudniu. Z utęsknieniem czekamy na spotkanie w siedzibie w nowym roku i przy nowych, intrygujących produkcjach!

Dyrekcja i Zespół Opery na Zamku

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne