EN

25.11.2020, 15:46 Wersja do druku

Poznań. Pospaceruj online po Teatrze Animacji

Na pohybel pandemii, wytycznym rządu i wszelkim zakazom zapraszamy na spacer po naszym teatrze! Teraz, zaraz i wszystkich naraz! -:)

Dzięki możliwościom, jakie daje współczesna technologia możecie Państwo obejrzeć lalki w naszej Galerii, wdrapać się do Lamusa, a nawet wejść na scenę i zajrzeć do garderób. To wszystko o dowolnej porze dnia i nocy, i z każdego miejsca na świecie! Trudne okoliczności, jakie nas w tym roku dopadły, otworzyły drogi do nowych rozwiązań, na które być może nie wpadlibyśmy w standardowej sytuacji.

fot. Piotr Bedliński

Inne aktualności

Spacer został zrealizowany w technologii skanów 3D firmy amerykańskiej firmy Matterport. Chcąc bliżej przyjrzeć się poszczególnym obiektom i przestrzeniom, należy kliknąć na jasne okręgi widoczne na podłodze. Umieszczone w całym teatrze znaczniki mają dwie funkcje:

- czerwone zawierają odnośniki do naszej strony www oraz do platform bandcamp (gdzie można posłuchać naszych słuchowisk i płyt) i PPV (gdzie sukcesywnie będą pojawiać się nagrania kolejnych spektakli Teatru Animacji)

- niebieskie pełnią funkcję audioprzewodnika. Najeżdżając na nie kursorem użytkownik usłyszy Piotra Grabowskiego, który opowie co nieco zarówno o starych lalkach, jak i o poszczególnych przestrzeniach w naszym Teatrze.

Spacer można obejrzeć wchodząc na naszą stronę internetową: teatranimacji.pl/wirtualny-spacer

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne