EN
14.10.2020, 17:05 Wersja do druku

Poznań. Koncerty „Z klasyką przez Polskę”

Inne aktualności

Od piątku do niedzieli 16-18 października br. odbędą się koncerty w ramach cyklu „Z klasyką przez Polskę”, organizowanego przez Polski Impresariat Muzyczny, działającego w ramach Instytutu Muzyki i Tańca w Warszawie.

Znakomitymi Artystami zaproszonymi do tego projektu są Bartłomiej Nizioł (skrzypce) i Łukasz Kuropaczewski (gitara klasyczna).

Dzisiejsza sytuacja stawia nam różnego typu wyzwania, Dlatego musimy pogodzić się z myślą, że z Bartłomiejem Niziołem wielkopolska publiczność spotka się w innym terminie. Artysta poinformował nas bowiem w dniu wczorajszym, że przebywa na kwarantannie w Szwajcarii, gdzie mieszka. Nie poddając się i nie chcąc odwoływać koncertów zaprosiliśmy do udziału w nich innego artystę – najwybitniejszego dziś mandolinistę na świecie Avi Avitala.

Większość kart wstępu i biletów rozprowadzanych w reżimie sanitarnym (1/4 publiczności) została już rozdysponowana. Organizator postanowił zarejestrować ostatni z koncertów, który w późniejszym terminie zostanie udostępniony publicznie online. To dobra informacja dla wszystkich, którzy nie będą mogli wziąć bezpośredniego udziału w koncertach.

Daty i miejsca koncertów:

16.10.2020 (piątek) g. 19:00 Hala widowiskowo-sportowa w Puszczykowie Bilety do zakupienia na stronie: bilety24.pl - cena: 25 zł 1

7.10.2020 (sobota) g. 19:00 Kino Halszka w Szamotułach Bilety do zakupienia na stronie: bilety24.pl - cena: 25 zł

18.10.2020 (niedziela) g. 16:00 Archikatedra Gnieźnieńska Obowiązują zaproszenia, których dysponentem jest Miejski Ośrodek Kultury w Gnieźnie

Podczas koncertów obowiązuje reżim sanitarny (zasłanianie twarzy, dystans, dezynfekcja, ograniczenie widzów do 1/4).

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne