EN

7.05.2021, 08:41 Wersja do druku

Poznań. Ewa Wycichowska nie została zaproszona na otwarcie siedziby Polskiego Teatru Tańca

Inne aktualności

 - Całe lata walczyła o tę siedzibę jak lwica - piszą ludzie kultury o Ewie Wycichowskiej pod facebookowym postem dotyczącym otwarcia siedziby Polskiego Teatru Tańca. Uroczystość odbyła się 29 kwietnia.

Post, który wywołał emocjonalną dyskusję, zamieścił na swoim oficjalnym profilu prezydent Jacek Jaśkowiak.

 „Cieszę się, że Polski Teatr Tańca – Polish Dance Theatre ma w końcu godną siedzibę, która dodatkowo stanowi też niewątpliwą ozdobę odnowionej niedawno ulicy Taczaka. Gratuluję determinacji wszystkim zaangażowanym w to przedsięwzięcie, a zespołowi teatru życzę dalszych sukcesów na międzynarodowych scenach – to najlepsza promocja naszego miasta!” – napisał dzień po uroczystości na swoim oficjalnym profilu prezydent. Zamieścił też zdjęcia, na których obok niego na czerwonym dywanie stoi m.in. obecna dyrektor PTT Iwona Pasińska, marszałek województwa wielkopolskiego Marek Woźniak i kilka innych osób w maseczkach.

Gratulacje dla nieobecnej

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Ewa Wycichowska nie została zaproszona na otwarcie siedziby Polskiego Teatru Tańca. W sieci zawrzało

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Poznań” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.