EN

9.07.2021, 08:49 Wersja do druku

Lubuskie. Weekend z kulturą: Czarna Wdowa, Kolega Mela Gibsona i...

Inne aktualności

 Planujecie w ten weekend iść do kina, teatru, a może na koncert? Wybraliśmy dla Was cztery propozycje kulturalne. Sprawdźcie!

Czarna wdowa

Dotychczas postać odgrywaną przez Scarlett Johansson mogliśmy zobaczyć m.in. w Avengersach. Tym razem Natasha Romanoff aka Czarna Wdowa będzie grała pierwsze skrzypce, choć nawiązań do poprzednich filmów Marvela nie zabraknie. Jak zapowiadają producenci filmu, musi skonfrontować się z mrocznymi echami swojej przeszłości i stawić czoła groźnemu, potężnemu przeciwnikowi, który nie cofnie się przed niczym, by ją zniszczyć. „Czarną Wdowę" obejrzymy w ten weekend w gorzowskim Heliosie i zielonogórskim Cinema City.

Weekend uśmiechu

Organizatorzy Lubuskiego Lata Kulturalnego zapowiadają „weekend uśmiechu" nad jeziorem Dąbie. Dlaczego? W piątek o godz. 20.30 o uśmiechy na twarzach zadba jedna z najbardziej znanych formacji kabaretowych w Polsce, czyli Ani Mru-Mru, w składzie wszem wobec znanym: Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. A w sobotę o tej samej godzinie „Szczęściarze", czyli perfekcyjna terapia śmiechem w wykonaniu artystów Lubuskiego Teatru. Bilety do kupienia na lubuskielato.pl. Koszt: Ani Mru-Mru 85/95 zł, „Szczęściarze" 50 zł.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Weekend z kulturą w Lubuskiem: Czarna Wdowa, Kolega Mela Gibsona i...

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Gorzów Wlkp.” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

red

Wątki tematyczne