EN

4.08.2021, 08:28 Wersja do druku

Kraków. Teatr Groteska zaprasza na edukacyjne spektakle przez cały sierpień

Inne aktualności

Krakowski Teatr Groteska przygotował wakacyjne wsparcie dla rodziców i dzieci. Szczególnie dla tych, którzy spędzają lato w mieście. „Wakacyjna Akademia Baśniowej Klasyki” to cykl spektakli, które będą się odbywać co weekend przez cały sierpień.

Cykl to propozycja zagospodarowania wolnego czasu całych rodzin w sposób atrakcyjny i pożyteczny. Ofertą Teatru Groteska powinni zainteresować się ci rodzice, którym na sercu leży właściwy i harmonijny rozwój ich dzieci.

- Spektakle prezentowane w ramach Akademii zostały starannie dobrane pod kątem ich wartości artystycznych. Wszystkie operują bogatą oprawą scenograficzną i bogactwem kostiumów. Walory widowiskowe i wizualne są ich niezaprzeczalnym atutem. Jeszcze większą wartością spektakli Akademii są prezentowane przez nie treści. W prosty i zrozumiały dla najmłodszych sposób objaśniają podstawowe problemy, dylematy i zawiłości świata, z którymi przychodzi im się mierzyć w codziennym życiu – mówi Michalina Bałys z Działu Promocji Teatru Groteska.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Kraków. Teatr Groteska zaprasza na edukacyjne spektakle przez cały sierpień

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Wątki tematyczne