EN
22.01.2021, 18:56 Wersja do druku

Internet. "Nie do powiedzenia" Teatru Potem-o-tem online

Już w przyszły weekend udostępnimy rejestrację spektaklu "Nie do powiedzenia" naszym Mecenasom - informuje Teatr Potem-o-tem:

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie jakim obdarowaliście nas w ostatnich tygodniach. Dzięki Wam możemy dalej rozwijać nasz niezależny teatr. Dlatego w ramach nagrody specjalnej zdecydowaliśmy się udostępnić rejestrację naszej najnowszej premiery "Nie do powiedzenia" wszystkim Mecenasom naszego teatru, którzy wsparli lub wesprą nas do 28.01 kwotą minimum 50 zł miesięcznie.

Inne aktualności

"NIE DO POWIEDZENIA" DOSTĘP ONLINE

od 29.01 godz. 19:00 do 31.01 godz. 23:59 DLA MECENASÓW którzy do 28.01 wesprą nas w serwisie Patronite.pl na kwotę minimum 50zł miesięcznie

OPIS

HORROR nie do wyobrażenia. LĘK nie do zniesienia. ZAZDROŚĆ nie do wyrażenia. MIŁOŚĆ nie do porzucenia. NOC nie do zapomnienia.

"Nie do powiedzenia" to horror o naszych obawach i lękach. Opowieść o ukrytych, ciemnych stronach osobowości. O niespełnionych marzeniach i obezwładniającej zazdrości.

Adela, rockowa wokalistka u szczytu kariery i Jakub, kompozytor muzyki alternatywnej u kresu kariery, planują swój ślub. Z braku czasu zapraszają swoich świadków, Marlenę i Kubę, na nocne planowanie nadchodzącej uroczystości. Nie spodziewają się jednak, że niewinna impreza w ich niedawno odziedziczonym domu przekształci się w koszmar napędzany tajemniczą używką o niecodziennym działaniu.

Noc wypełniona skrywanymi dotąd koszmarnymi wizjami i potworami doprowadzi bohaterów do wydobycia na światło dzienne tego, co dotąd skrzętnie przed sobą skrywali.

SCENARIUSZ | REŻYSERIA - Marcin Zbyszyński
OBSADA: MARLENA - Małgorzata Mikołajczak, ADELA - Eliza Rycembel, KUBA - Marcin Bubółka, JAKUB - Filip Kosior, KUBA - Piotr Piksa*, WIDMO - Jerzy Radziwiłowicz, CZŁOWIEK Z BOLĄCYM ZĘBEM - Jan Marczewski, KUBUŚ - Jakub Strach
SCENOGRAFIA - Joanna Załęska
MUZYKA - Filip Grycmacher
KOSTIUMY - Irma Tylor
CHOREOGRAFIA - Natalia Kielan
ŚWIATŁO | VIDEO - Darek Redos
GRAFIKA - Stefania Michera
ORGANIZACJA PRODUKCJI - Joanna Młynarska
ASYSTENT REŻYSERA - Jakub Lebiedziński

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne