Metamorfozy Lalek. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek dla Dorosłych III edycja

Metamorfozy Lalek. Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek dla Dorosłych III edycja (od 14.06.2019 do 23.06.2019)

Organizator

Białostocki Teatr Lalek

ul. Kalinowskiego 1, 15-875 Białystok

14/6 piątek

scena kameralna BTL
14.30 Walne Zebranie Członków POLUNIMA

19.45 Oficjalne otwarcie Festiwalu

scena główna BTL
20.00 "Little shop of horrors" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)

**
15/6 sobota

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
14.00 "Face2Face" | Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące

scena główna BTL
15.00 "Miriam" | Białostocki Teatr Lalek, Teatr Figur Widmak (Polska)

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Matki" | Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące

scena kameralna BTL
19.00 "Garbage Monster" | Cengiz Özek Shadow Theatre (Turcja)

scena główna BTL
20.30 "William's Things" | Koncert: Michał Górczyński, Sean Palmer, Tomasz Wiracki - wydarzenie towarzyszące

**
16/6 niedziela

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Tabula Rosa" | Hop Signor Theatre (Grecja)

scena kameralna BTL
18.00 "Obietnica poranka" | Grodzieński Obwodowy Teatr Lalek (Białoruś)

scena główna BTL
20.15 "Pomnik" | Wrocławski Teatr Lalek (Polska)
**

17/6 poniedziałek

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 "Trzy ćwierci do śmierci" | Karolina Martin (Polska) - wydarzenie towarzyszące

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Wasylina" | Teatr Lalki I Aktora w Tarnopolu (Ukraina)

scena kameralna BTL
18.30 "Ony" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)

scena główna BTL
20.00 "Trzech silnych mężczyzn na drodze" | Alfa Divadlo (Czechy)
**
18/6 wtorek

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
17.00 "Virginia Wolf" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)

scena kameralna BTL
18.15 "Zraniony jeleń" | Teatr Lalki i Aktora w Opolu (Polska)

scena główna BTL
20.00 "Biały Kieł" | Divadlo Drak (Czechy)

**
19/6 środa

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
15.00 Pokazy studenckie - Akademia Teatralna w Warszawie im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku - Wydział Sztuki Lalkarskiej (Polska) - wydarzenie towarzyszące

scena główna BTL
17.00 "Makbet" | Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach (Polska)

siedziba ATB - ul. Sienkiewicza 14
19.00 "Puszczańskie opowieści" | Białostocki Teatr Lalek (Polska)
scena kameralna BTL
20.30 "Bon Voyage i inne kłamstwa" | Nuku Theatre (Estonia)

**
20/6 czwartek

scena kameralna BTL
15.00, 19.00 "Jaren" | Yumehina Theatre (Japonia)

scena główna BTL
20.30 "The house by the lake" | Yael Rasooly & Yaara Goldring, Hazira Performance Art Arena (Izrael)

**
21/6 piątek

scena kameralna BTL
18.00 "Papier" | Maayan Iungman (Niemcy / Izrael)

scena główna BTL
20.00 "Nagi Król " | Mesebolt Babszinhaz (Węgry)
**
22/6 sobota

scena kameralna BTL
14.00, 18.00 "Hachioji Kuruma Ningyo" | Nishikawa Koryu Group (Japonia)

scena główna BTL
16.00 "Opowieści z niepamięci" | Teatr Animacji w Poznaniu (Polska)

foyer BTL
17.30 Promocja książki z serii "Nasz BTL. Spektakle dla Dorosłych"

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów