EN

8.05.2021, 08:44 Wersja do druku

Białystok. Osiecka i Przybora w koncercie "(Nie) wyczerpana poczta muzyczna"

Inne aktualności

Związek Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory przez długie lata pozostawał tajemnicą. Ujrzał on światło dzienne dopiero po publikacji książki "Listy na wyczerpanym papierze", zbierającej piękną, intymną korespondencję dwójki wybitnych tekściarzy. I część koncertu będzie oparta na ich twórczości. Pisze Anna Kulikowska w portalu bialystokonline.pl.

Policealne Studium Wokalno-Aktorskie w Białymstoku rozpoczyna współpracę z Operą i Filharmonią Podlaską. Pierwszym wydarzeniem organizowanym wspólnie będzie koncert "(Nie)wyczerpana poczta muzyczna".

W pierwszej części koncertu zaprezentowany zostanie program słowno-muzyczny oparty na twórczości Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory w reż. Pawła S. Szymańskiego. Wybrzmią słowa zaczerpnięte z książki "Listy na wyczerpanym papierze", "Listy śpiewające" i z piosenek Osieckiej i Przybory. Wystąpią słuchacze II roku Studium Wokalno-Aktorskiego.

Natomiast w części drugiej scena należeć będzie do tegorocznych dyplomantów. Koncert poświęcony będzie pamięci dyrektor studium - Angeliki Arendt Zadykowicz.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Osiecka i Przybora w koncercie "(Nie) wyczerpana poczta muzyczna"

Źródło:

www.bialystokonline.pl
Link do źródła

Autor:

Anna Kulikowska

Data publikacji oryginału:

07.05.2021 13:47

Wątki tematyczne