EN
5.12.2022, 10:21 Wersja do druku

Białystok. Leśne Przytulisko, historia Mikołaja, piosenki. Nie Teatr zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty

Inne aktualności

Idą święta, Nie Teatr wciąga do przedświątecznej zabawy najmłodszych. I w niedzielę (4 grudnia) oraz w nadchodzących tygodniach proponuje cykl warsztatów wprowadzających w klimat świąt.

– Już w niedzielę 4 grudnia o 10 Katarzyna Mikiewicz, aktorka Teatru Dramatycznego, poprowadzi „Przytulisko: Idą święta – warsztaty dla dzieci". Aktorka tworzy niezwykłą aurę do twórczej pracy dzieci, która nie tylko wyzwala kreatywność, ale także zachęca do samodzielności w działaniu – zaprasza Ilona Karpiuk z Nie Teatru.

Również w niedzielę (4 grudnia), ale o godz. 15, Mikołaj (i jego historia) będzie bohaterem warsztatu „Mikołaju, Mikołaju!". Poprowadzi go doświadczona pedagożka i arteterapeutka Katarzyna Wołkowycka.

W kolejne niedziele 11 grudnia i 18 grudnia Nie Teatr zaprasza na kolejne spotkania warsztatowe, szczegóły i godziny pojawią się na stronie nieteatr.pl.

– Dla rodzin z najmniejszymi dzieci, już od 0 do 9 lat, 8 grudnia proponujemy spotkanie „Muzyka łączy. Świąteczny koncert rodzinny". To muzyczna podróż dookoła świata z kolędami, świątecznymi piosenkami i tańcami, interaktywna, angażująca i przygotowana tak, by umuzykalniała także maluszki. Jeśli jako rodzice macie niechodzące dzieci, takie do 2 lat, wówczas wystarczy kupić bilet dla siebie, a malucha zabrać na kolana – zaprasza Ilona Karpiuk. – Dorosłych widzów także zapraszamy na wydarzenia w Nie Teatrze. Już za chwilę – 8 grudnia – młoda, zdolna białostoczanka Faustyna Maciejczuk premierowo zagra swoją debiutancką płytę „Baby blue".

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Leśne Przytulisko, historia Mikołaja, piosenki. Nie Teatr zaprasza dzieci na przedświąteczne warsztaty

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Białystok” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

xp

Data publikacji oryginału:

04.12.2022