EN

9.07.2021, 11:09 Wersja do druku

Zielona Góra/ Gorzów Wlkp. Spektakle na scenie i w plenerze

Inne aktualności

W sobotę w Lubuskim Teatrze będzie można obejrzeć spektakle "Szczęściarze", rozpoczyna się drugi weekend 19. Gorzowskiego Festiwalu Teatrów Ogródkowych.

Weekend uśmiechu

Organizatorzy Lubuskiego Lata Kulturalnego zapowiadają „weekend uśmiechu" nad jeziorem Dąbie. Dlaczego? W piątek o godz. 20.30 o uśmiechy na twarzach zadba jedna z najbardziej znanych formacji kabaretowych w Polsce, czyli Ani Mru-Mru, w składzie wszem wobec znanym: Marcin Wójcik, Michał Wójcik i Waldemar Wilkołek. A w sobotę o tej samej godzinie „Szczęściarze", czyli perfekcyjna terapia śmiechem w wykonaniu artystów Lubuskiego Teatru. Bilety do kupienia na lubuskielato.pl. Koszt: Ani Mru-Mru 85/95 zł, „Szczęściarze" 50 zł.

Kolega Mela Gibsona

„Księżniczka Magicznego Lasu", „Pierwszy raz" i „Kolega Mela Gibsona" - to tytuły, które znalazły się w programie drugiego weekendu 19. Gorzowskiego Festiwalu Teatrów Ogródkowych, czyli Sceny Letniej 2021 na tyłach Teatru im. Osterwy. Pierwszy ze spektakli w piątek o godz. 12, drugi w sobotę o godz. 20.30, a monodram „Kolega Mela Gibsona" w niedzielę, również o godz. 20.30. Wstęp wolny. Limit miejsc: 200 osób.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Weekend z kulturą w Lubuskiem: Czarna Wdowa, Kolega Mela Gibsona i...

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Gorzów Wlkp.” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

red

Data publikacji oryginału:

09.07.2021 07:30

Wątki tematyczne