Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej XXII edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej XXII edycja (od 20.05.2006 do 24.05.2006)

Organizator

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

ul. Mickiewicza 20, 43-300 Bielsko-Biała

Słowik, Teatr im. Smolki, Opole: g. 10
Volpino, Théâtre du Risorius, Francja: g. 10, 12, 14, 16
Otwarcie wystaw Joanna Braun - wotarium oraz Plakaty dla Banialuki Michała Klisia: g. 11.30
Płynna skóra, Figuren Theater Tübingen, Des Airs Productions, Niemcy-Belgia: g. 12, 17
Dziwolągarium: uliczne akwarium, Les Sages Fous, Kanada: g. 13, 18
Pozytywka, Vilnius Theatre Lele, Litwa: g. 15
Amerykańska historia, Teatr Pracownia Kwadryga, Polska-Kenia: g. 17
Korowód inaugurujący Festiwal: g. 18.45 - 19.15
Cienie Bradshawa, Living Dodo Puppets, Australia: g. 19.15
Tsunami, Gliwicki Teatr Muzyczny: g. 21

21.05
Amelka, bóbr i król na dachu, Teatr Guliwer, Warszawa: g. 10
Volpino, Théâtre du Risorius, Francja: g. 10, 12, 14, 16
Tata ma zawsze rację, Credo Theatre, Bułgaria: g. 12, 16
Requiem dla domu, Divadlo Líšeň, Czechy: g. 12, 16
Dziwolągarium: uliczne akwarium, Les Sages Fous, Kanada: g. 13.30
Wampir, Stuffed Puppet Theatre, Holandia: g. 18
Sama w kąpieli. Sekret błękitu, Compagnie Vanessa Valk, Niemcy: g. 20
Ptaki, Voluptarius, Szczecin: g. 21
Salome, Kompania Doomsday, Białystok: g. 22.30

22.05
Buratino, Teatr Lalka, Warszawa: g. 10
Amerykańska historia, Teatr Pracownia Kwadryga, Polska-Kenia: g. 11.15
Babelfishlaboratory, Babelfish Company, Niemcy: g. 13
Pasażer z pokoju do pokoju, La Conica/Laconica Shadow Theatre, Hiszpania: g. 15, 17
Skąpiec, Tabola Rassa, Hiszpania: g. 18
Dziwolągarium: uliczne akwarium, Les Sages Fous, Kanada: g. 19
Gwiazda poranna, Duda Paiva, Holandia: g. 20

23.05
Przystojny strażak, czyli pożar Teatru Narodowego, Naivni divadlo Liberec, Czechy: g. 9.30
Piękna i Bestia, Teatr Banialuka, Bielsko-Biała: g. 11
Jego życie. Spektakl do śmiechu po obu stronach ekranu, Compagnie Médiane, Francja: g. 12, 16
Mitoyen-Variaton 3, LaOu, Francja: 12, 16
Wiwisector-Ingerencja w spocone ciało, Klaus Obermaier & Chris Haring, Austria: g. 18
Dziwolągarium: uliczne akwarium, Les Sages Fous, Kanada: g. 19
Historia konia, The Brest Puppet Theatre Holtomer, Brześć: g. 20

24.05
Baśń o rycerzu bez konia, Teatr Banialuka, Bielsko-Biała: g. 10
Deszczowy ptak, Galia Train Theater, Izrael: g. 11, 14
Małe Formy Teatralne, PWST Białystok: g. 16
Zielony wędrowiec, Teatr Banialuka, Bielsko Biała: g. 18
Wręczenie Grand Prix, zakończenie festiwalu: g. 20.

Archiwum