Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej XXI edycja

Międzynarodowy Festiwal Sztuki Lalkarskiej XXI edycja (od 01.05.2004 do 05.05.2004)

Organizator

Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana

ul. Mickiewicza 20, 43-300 Bielsko-Biała

Kopciuszek (Teatr Lalka, Warszawa): 1.05 (g. 10);
Pierwsi w Unii (korowód inauguracyjny): 1.05 (g. 11.30);
Potudan (Teatr Potudan, St. Petersburg-Rosja): 1.05 (g. 12, 16);
Dzielny ołowiany żołnierzyk (Das Meininger Puppentheater, Meiningen-Niemcy): 1.05 (g. 13, 16);
D.A.V.E.-Digital Amplified (Klaus Obermaier
Otwarcie festiwalu: 1.05 (g. 20);
Organillo (Stephen Mottram's Animata, Oxford, Wielka Brytania): 1.05 (g. 20);
Czarna kura (Vilniaus Teatras Ll, Wilno-Litwa): 2.05 (g. 10);
Kubo (Bábkové divadlo na Rázcestí, Banská Bystrica-Słowacja): 2.05 (g. 12, 18);
Scrooge (Theater Taptoe, Gandawa-Belgia): 2.05 (g. 16);
Medardo i Pamela (Divadlo Drak, Hradec Králové-Czechy): 2.05 (g. 20);
Rękopis Alfonsa van Worden (Teatr Biuro Podróży, Poznań): 2.05 (g. 21);
O diabełku Widełku (Teatr Banialuka, Bielsko-Biała): 3.05 (g. 10);
Tragedia Makbeta (Teatr Lalek, Grodno-Białoruś): 3.05 (g. 12, 16);
Księga Leporella (Cirka Bbszinhz, Keckemét-Węgry): 3.05 (g. 12, 14);
Utsuwa-Utsuho-Manashikatama. Kodomo Sanbaso (Hyakki Puppet Theater DONDORO, Hongo-Japonia): 3.05 (g. 17.30, 19);
Alientje (Wiersma
Circus Distown (Divadlo Continuo, Praga-Czechy): 3.05 (g. 21);
Wszyscy na coś czekamy(PWST, Wrocław): 3.05 (g. 22);
Jak Matołusz poszedł szukać olbrzyma (Teatr im. Smolki, Opole): 4.05 (g. 10);
Circoluna (Teatro Gioco Vita- Piacenza, Włochy) 4.05 (g. 12, 16);
Barbacana (Titiritran Teatro, Granada-Hiszpania); 4.05 (g. 20);
Keshin (Hyakki Puppet Theater DONDORO, Hongo-Japonia): 4.05 (g. 21);
Ballada o latającym Holendrze (PWST, Białystok): 4.05 (g. 22);
Jaś i Małgosia (Teatr Lalek, Banialuka): 5.05 (g. 10);
Przypadkowe odkrycie (Dedalos Theatre, Jerozolima-Izrael): 5.05 (g. 12, 16);
Wręczenie Grand Prix i zakończenie festiwalu: 5.05 (g. 18);
Samotność (Teatr Banialuka): 5.05 (g. 18).

Imprezy towarzyszące:
Otwarcie wystawy Evy Farkasovej: 1.05 (g. 11.30);
Otwarcie wystawy plakatu studentów ASP z Katowic: 1/05 (g. 11.30);
Konferencja POLUNIMA: 4.05 (g. 15, 17).

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów