Festiwal Tańców Dworskich

Festiwal Tańców Dworskich "Cracovia Danza" XVIII edycja (od 30.07.2017 do 06.08.2017)

Organizator

Balet Dworski Cracovia Danza, Stowarzyszenie Willa Decjusza, Fundacja Ardente Sole

pl. Na Groblach 7, 30-101 Kraków

30 LIPCA (niedziela)
19:00 Willa Decjusza, Inauguracja
Jang Tae Yun, tancerki Chum-Sarang Arts Academy - koreański taniec z wachlarzami / Alaknanda Bose z zespołem Sanskriti - indyjski taniec kathak i bharatanatyam / Małgorzata Matuszewska - taniec flamenco

***
31 LIPCA (poniedziałek) - 4 SIERPNIA (piątek)
9:00-18:00 Nowodworek, Warsztaty
19:00 Pałac Biskupa Erazma Ciołka, pokazy, m.in. taniec indyjski, hiszpański, grecki
***
5 SIERPNIA (sobota)
Pałac Biskupa Erazma Ciołka, scena Na dworze i w pałacu
15:00, 16:00, 17:00 pokaz Magiczny wachlarz
Szkoła Tańca Jane Austen, Barbara Segal & Bill Tuck
15:30, 16:30, 17:30 pokaz Od acana do waćpana
Balet Cracovia Danza
*
Collegium Maius, scena Od nauki do tańca
15:00, 16:00, 17:00 pokaz Breve Regnum
Marie-Claire Bär Le Corre, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz Harmonia mundi
Gloria Giordano, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza



*
Rynek Główny
11:45, 14:00, 19:45 pokaz żonglowania flagami
Grupa Rione Santo Spirito
12:00-13:30 pokaz zespołu warsztatowego
13:30 pokaz U Pani Branickiej
Zespół Muzyki I Tańca Dawnego "Capella Antiqua Bialostociensis"
13:45 pokaz Fatalia błazeńska
Zespół Muzyki dawnej i Tańca Historycznego "Capella Nicopolensis" z Mikołowa
20:00 spektakl Tańce tysiąca i jednej nocy
Alaknanda Bose, Sanskriti, Jang Tae Yun, Chum-Sarang Arts Academy, Jeolla Samhyenyukak
21:00 Bal dla publiczności
***

6 SIERPNIA (niedziela)
Barbakan, scena Podróże z tańcem
15:00, 16:00, 17:00 pokaz Oriente Occidente. Wschód-Zachód
Krakowska Szkoła Flamenco "Almoraima"
15:30, 16:30, 17:30 pokaz Sarabanda criminale
Trupa Komedianty
Pałac Biskupa Erazma Ciołka, scena Na dworze i w pałacu
15:00, 16:00, 17:00 pokaz Na dworze w Ferrarze
Grupa Rione Santo Spirito
15:30, 16:30, 17:30 pokaz Magiczny wachlarz
Szkoła Tańca Jane Austen, Barbara Segal & Bill Tuck
*
Collegium Maius, scena Od nauki do tańca
15:00, 16:00, 17:00 pokaz Breve Regnum
Marie-Claire Bär Le Corre, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza
15:30, 16:30, 17:30 pokaz Harmonia mundi
Gloria Giordano, tancerze i stażyści Baletu Cracovia Danza

***
Rynek Główny
11:45, 19:15 pokaz żonglowania flagami
Grupa Rione Santo Spirito
12:00-13:30 pokaz zespołu warsztatowego
13:30 pokaz U Pani Branickiej
Zespół Muzyki I Tańca Dawnego "Capella Antiqua Bialostociensis"
13:45 pokaz Fatalia błazeńska
Zespół Muzyki dawnej i Tańca Historycznego "Capella Nicopolensis" z Mikołowa
14:00 spektakl zespołu-rezydenta Ukryty skarb
Zespół Muzyki i Tańca Dawnego "La Danza Antica" z MDK w Lęborku
19:30 spektakl zespołu-rezydenta Zatrzymać czas
Zespół Muzyki i Tańca Dawnego ,,La Danza Antica" z MDK w Lęborku
20:00 spektakl Tańczący wachlarz
Balet Cracovia Danza, Małgorzata Matuszewska, Jang Tae Yun, Woori Chum- Sarang Arts Academy, Jeolla Samhyenyukak

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do zmian w programie

Archiwum