Łódzkie Spotkania Teatralne XVIII edycja

Łódzkie Spotkania Teatralne XVIII edycja (od 04.12.2009 do 06.12.2009)

Organizator

Zespół ds. Teatralnych Łódzkiego Domu Kultury

ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź

3 GRUDNIA (czwartek)

10.00-14.00 Warsztaty z Akademią Ruchu*:
Warunki komunikacji wizualnej - prowadzenie: Janusz Bałdyga (ŁDK, sala 7)
Świadomość ciała i trening ruchowy w pracy aktora - prowadzenie: Jolanta Krukowska (ŁDK, sala 6)


4 GRUDNIA (piątek)

16.00-16.15 Otwarcie Łódzkich Spotkań Teatralnych 2009 (Teatr Szwalnia)
16.15-16.45 Teatr Lustra Strona Druga (Sopot) Misja: WIOSNA (Teatr Szwalnia)
17.00-18.10 Akademia Ruchu (Warszawa) Esej III (ŁDK, sala nr 6)
18.30-19.20 Teatr Klinika (Bytom) Shoah (Teatr Szwalnia)
19.45-21.40 Stajnia Pegaza (Sopot) Była Żydówka, nie ma Żydówki (Teatr Jaracza,
Scena Kameralna)
22.00-22.50 Teatr Soliloquium (Łódź) Spal mnie! (ŁDK, sala nr 6)
ok. 23.00 Rozmowy przed północą (Przechowalnia)



5 GRUDNIA (sobota)


12.00-12.30 Teatr UHURU (Gryfino) Pierogi (Teatr Szwalnia)
13.00-13.50 Teatr Palmera Eldritcha (Poznań) Jarzenie (ŁDK, sala nr 6)
14.10-14.50 Teatr W Krzywym Zwierciadle (Stepnica) Puzzle (Teatr Szwalnia)
15.10-16.40 Manifestacja I z udziałem: Teatru Stajnia Pegaza, Teatru Brama, Teatru Kreatury i Teatru Rondo (Teatr Jaracza, Scena Kameralna)
17.00-18.00 Seminarium (ŁDK, sala nr 221)
18.30-19.30 Manifestacja II z udziałem: Komuny Otwock, Teatru Realistycznego, Teatru Zielony Wiatrak i Art.51 (ŁDK, sala 6)
20.00- 21.00 Teatr Amareya (Gdańsk) Teatr anatomiczny (Teatr Jaracza, Scena Kameralna)
22.00-24.00 Teatr Porywacze Ciał (Poznań) More heart core! (FabryStrefa) - dla dorosłych
1.00 Rozmowy przed północą (Przechowalnia)



6 GRUDNIA (niedziela)


12.00-12.30 Teatr Gestu i Ruchu (Kraków) 1278 (AOIA)
13.00-13.50 Teatr Prób (Wągrowiec) Czarna skrzynka (Teatr Jaracza, Scena Kameralna)
14.00-15.00 Spotkanie z Lechem Raczakiem (ŁDK, sala nr 221)
15.00-16.00 Rozmowy popołudniowe (ŁDK, sala nr 221)
16.30-17.10 Komuna Otwock (Warszawa) Mill/Maslow (Teatr Szwalnia)
18.00-19.05 Teatr Dada von Bzdülöw (Gdańsk) Caffe Latte (ŁDK, sala nr 6)
19.30-20.45 Teatr Maisternia Pisni (Ukraina) On Sunday Morning (ŁDK, Duże Kino)
21.15-22.05 Handa Gote (Czechy) Mushrooms (Teatr Jaracza, Scena Kameralna)
22.30 Oficjalne zakończenie i werdykt Jury (ŁDK, sala nr 6)


Miejsca prezentacji:

Łódzki Dom Kultury - ul. Traugutta 18
Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych - ul. Zachodnia 54/56
Teatr Szwalnia - ul. Jaracza 40
Teatr im. S. Jaracza, Scena Kameralna - ul. Kilińskiego 45
FabryStrefa - ul. Piotrkowska 138/140
Łódzka Piwnica Artystyczna PRZECHOWALNIA (ul. 6 Sierpnia 5)

* zapisy pod numerem telefonu: 42/ 633 98 00 wew. 256 lub pod adresem: lst@ldk.lodz.pl

Bilety:
Konkurs - 8 zł
Prezentacje - 15 zł
Spektakle zagraniczne - 20 zł

Archiwum