Łódzkie Spotkania Teatralne XXXIX

Łódzkie Spotkania Teatralne XXXIX (od 17.09.2016 do 04.12.2016)

Organizator

Zespół ds. Teatralnych Łódzkiego Domu Kultury

ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź

17.09. - 04.12.2016
PROGRAM
17.09.2016, godz. 19:00: PREMIERA, produkcja 39.ŁST: IMPRO :: CITY / PABIANICE
Miejsce: Miejski Ośrodek Kultury w Pabianicach (ul. Kościuszki 14)
wyst.: Ewelina Ciszewska (Teatr Sztuk/Oleśnica), Jan Kochanowski (Wrocławski Teatr Pantomimy/Wrocław), Paweł Grala (Pracownia Fizyczna/Łódź), Morihide Sawada (Komorebi/Japonia), Igor Gawlikowski (Karbido/Wrocław), Izumi Yoshida (PWSFTviT/Łódź)
17.09.2016, godz. 18:30: Forum Teatralny język obrazu
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
24.09.2016, godz. 19:00 Dada von Bzdulov "Strategia"& "Why dont you like sadness?" (Gdańsk)
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Radomsku (ul. Brzeźnicka 5)
przed spektaklem o godz. 18:30 Forum Teatralny język obrazu
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
2.10.2016, godz. 19:00 Wrocławski Teatr Radioaktywny Parantela (Wrocław)
Miejsce: Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie (pl. Narutowicza 1a)
przed spektaklem Forum Teatralny język obrazu
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
15.10.2016: Teatr Pantomimy MIMO Komedianci (Warszawa)
Miejsce: Wieluński Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 5)
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
16.10.2016: laureat ŁóPTA
Miejsce: Wieluński Dom Kultury (ul. Krakowskie Przedmieście 5)
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
21.10.2016: Teatr Sztuk Omaggio a Russolo (Oleśnica)
Miejsce: Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie (ul. Teatralna 1)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu"
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
22.10.2016: laureat ŁóPTA
Miejsce: Centrum Teatru Muzyki i Tańca w Kutnie (ul. Teatralna 1)
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
5.11.2016: TO-EN Melanż (Gdańsk)
Miejsce: OK Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Nieborowska 50)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu"
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
6.11.2016: laureat ŁóPTA
Miejsce: OK Tkacz w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Nieborowska 50)
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
19.11.2016: Cloud Theater Krótki Zarys Wszystkiego (Wrocław)
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie ( ul. Biernackiego 4)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
20.11.2016: laureat ŁóPTA
Miejsce: Miejski Dom Kultury w Opocznie ( ul. Biernackiego 4)
bezpośrednio po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***


27.11.2016: Teatr Sztuk Sekrety Szekspira (Oleśnica)
Miejsce: Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie Trybunalskim(ul. Rycerska 3)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu"
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością

***
2.12.2016: laureaci ŁóPTA
grupa BIAŁE SŁONIE (Nieporęt) "Pierwszy raz"
Grupa Teatralna SCENA 138 (Gdynia) "W małym dworku"
Miejsce: Łódzki Dom Kultury (ul. Traugutta 18)
po spektaklach dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
3.12.2016: Wrocławski Teatr Radioaktywny Parantela (Wrocław)
Miejsce: Łódzki Dom Kultury (ul. Traugutta 18)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu"
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością
***
4.12.2016: PREMIERA produkcja 39. ŁST w wyk. Teatru Biuro Podróży (Poznań)
Miejsce: Łódzki Dom Kultury (ul. Traugutta 18)
przed spektaklem Forum "Teatralny język obrazu"
po spektaklu dyskusja i spotkanie Artystów z Publicznością

Archiwum