Biennale Sztuki dla Dziecka XV edycja

Biennale Sztuki dla Dziecka XV edycja (od 07.11.2005 do 10.11.2005)

Organizator

Centrum Sztuki Dziecka

św. Marcin 80/82, 61-809 Poznań

7.11.
Śpiąca królewna, Teatr Trelika, Moskwa (g. 12)
Buratino, Teatr Lalka, Warszawa (g. 15, 19)
Pchła Szachrajka, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej oraz Anna Seniuk, Ewa Konstancja Bułhak, zespół wokalny Affabre Concinui (g. 17)
oraz
Warsztat multimedialny "Mediaparty baśń", ASP Kraków (g. 10)
Warsztat muzyczny "Igraszki słowne muzykantów z Bremy" (g. 11)
Performance muzyczny "Pokój pełen baśni" (g. 11)
Warsztaty plastyczne "Latający kufer" (g. 10 i 16)
Konferencja naukowo-artystyczna "W poszukiwaniu straconego Królestwa - kulturowe konteksty baśni" (g. 13-16)


8.11.
Baśń o rycerzu bez konia, Teatr Animacji, Poznań (g. 11)
Pchła Szachrajka, Orkiestra Filharmonii Poznańskiej oraz Anna Seniuk, Ewa Konstancja Bułhak, zespół wokalny Affabre Concinui (g. 11)
Śpiąca królewna, Teatr Trelika, Moskwa (g. 12)
Dziewczynka z zapałkami - impresja, Teatr Ognia i Papieru, Łódź (g. 18)
oraz
Konferencja naukowo-artystyczna "W poszukiwaniu straconego Królestwa - kulturowe konteksty baśni" (g. 9-14)
Warsztaty plastyczne "Latający kufer" (g. 10 i 16)
Warsztat multimedialny "Mediaparty baśń", ASP Kraków (g. 10)
Warsztat plastyczny "Każdy z innej bajki" (g. 10)
Performance muzyczny "Pokój pełen baśni" (g. 9.30, 11, 16)
Warsztat muzyczny "Igraszki słowne muzykantów z Bremy" (g. 10 i 16)


9.11.
Amelka, Bóbr i Król na dachu, Teatr Guliwer, Warszawa (g. 12, 18)
Śpiąca królewna, Teatr Trelika, Moskwa (g. 12)
Dziewczynka z zapałkami - impresja, Teatr Ognia i Papieru, Łódź (g. 18)
oraz
Konferencja naukowo-artystyczna "W poszukiwaniu straconego Królestwa - kulturowe konteksty baśni" (g. 9-14)
Warsztaty plastyczne "Latający kufer" (g. 10 i 16)
Warsztat multimedialny "Mediaparty baśń", ASP Kraków (g. 10)
Warsztat plastyczny "Każdy z innej bajki" (g. 10)
Performance muzyczny "Pokój pełen baśni" (g. 9.30, 11, 16)
Warsztat muzyczny "Igraszki słowne muzykantów z Bremy" (g. 10 i 16)

10.11.
Śpiąca królewna, Teatr Trelika, Moskwa (g. 10)
oraz
Warsztaty plastyczne "Latający kufer" (g. 10 i 16)
Warsztat plastyczny "Każdy z innej bajki" (g. 10)
Performance muzyczny "Pokój pełen baśni" (g. 9.30, 11)
Warsztat muzyczny "Igraszki słowne muzykantów z Bremy" (g. 10)
"Mediaparty baśń", ASP Kraków - pokaz finałowy warsztatów, (g. 11)

Biennale odbywa się w:
Auli UAM, ul. Wieniawskiego 1,
CK Zamek, ul. Św. Marcin 80/82,
Stary Browar, ul. Półwiejska 42,
Teatr Animacji, ul. Św. Marcin 80/82,
Teatr Polski, ul. 27 Grudnia 8/10.

Archiwum