Festiwal Tańca Współczesnego

Festiwal Tańca Współczesnego "Kalejdoskop" XV edycja (od 26.04.2018 do 29.04.2018)

Organizator

Studio Działań Kreatywnych DanceOFFnia, Podlaskie Stowarzyszenie Tańca

ul. Kolejowa 14 c, 15-701 Białystok

Czw. 26.04.2018
19:00 Guilherme Botelho "Sideways Rain"
Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1
UWAGA! BILETY NA TEN SPEKTAKL W SPRZEDAŻY W KASIE OiFP
*
20:30 Wieczorne rozmowy festiwalowe z artystami i nie tylko
Kawiarnia Lalek, ul. Konstantego Kalinowskiego 1 | wstęp wolny
_______________________________________________________
Pt. 27.04.2018

15:00-16:00 Taneczny Lunch
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
8
16:00-17:00 "Święto wiosny". Prezentacja pracy badawczej Julii Dondziło
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
*
18:30 piotrowska & chitruszko & piotrowska "Kompozycja trzecia rzeczywistość"
- prapremiera
Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N
*
19:45 Wystawa rysunku ruchu - Koło Naukowe "Warsztat" studentów Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku,
ul. Sienkiewicza 14| wstęp wolny
*
20:00 Marta Jakimicha, Paulina Spiel "zeSTROjeNIE/harMOnizaTION"
Jakub Lewandowski "Melancholia"
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku,ul. Sienkiewicza 14
*
21:00 Wieczorne rozmowy festiwalowe z artystami i nie tylko
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
_______________________________________________________
Sob. 28.04.2018

10:00-11:30 Warsztaty tańca współczesnego: Sylwia Hefczyńska-Lewandowska
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
*
11:30-13:30 "Dalcroze Nieodkryty - Laboratorium", Marta Zawadzka
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
*
14:00-15:30 Taneczny Lunch
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
*
15:30-17:00 Spotkanie autorskie "Nienasycenie spojrzenia" - fotografia tańca
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
*
18:00 Dada von Bzdulow "Transmigrazione di fermenti"
Uniwersyteckie Centrum Kultury, ul. Ciołkowskiego 1N
*
20:00 Przemek Kamiński "Pharmakon (it radiates)"
Julia Dondziło "Kobieco-wiośnie"
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 14
*
21:00 Taneczno-muzyczny Jam: Maciej Łomanowski & DJ Jakubeg
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
______________________________________________________
Niedz. 29.04.2018
10:00-11:30 Warsztaty tańca współczesnego: Leszek Bzdyl
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
*
11:30-13:30 "Dalcroze Nieodkryty - Laboratorium", Marta Zawadzka
SDK DanceOFFnia, ul. Zwycięstwa 8/1 lok. 10
*
14:00-15:00 Taneczny Lunch
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
*
15:00-16:00 "Dalcroze - polemiki i nowe konteksty", Marta Kula & Marta Zawadzka
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny
*
16:30"Próba - Bojary" Instalacja Magdaleny Grzybowskiej
Foyer Opery i Filharmonii Podlaska, ul. Odeska 1| wstęp wolny
*
17:30 Ramona Nagabczyńska "More"
Opera i Filharmonia Podlaska, ul. Odeska 1
*
19:00 Krakowski Teatr Tańca "Singulare Tantum"
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Wydział Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 14

20:00 Wieczorne rozmowy festiwalowe z artystami i nie tylko
Miodosytnia - Kawiarnia Bistro, ul. Sienkiewicza 26| wstęp wolny

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów