Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat XV edycja

Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat XV edycja (od 04.09.2014 do 07.09.2014)

Organizator

Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne, Teatr BRAMA

ul. Aleja Róż 16/9, 72-100 Goleniów

04.09.2014 Czwartek

15:00 Teatr Athanor "Wunschfrei" - Niemcy (TB)
17:00 Oficjalne otwarcie festiwalu, prezentacja spektaklu plenerowego polsko - niemieckiego projektu "Bramat - krok w przyszłość" (Planty)
18:00 Jan Peszek i Błażej Peszek "Pojedynek" - (GDK) spektakl towarzyszący
19:15 Koncert polsko - niemieckiego projektu "Bramat - krok w przyszłość" (Ogród GDK)
20:30 Jan Peszek "Scenariusz dla nieistniejącego lecz możliwego aktora instrumentalnego" - Kraków (GDK) spektakl towarzyszący
22:30 Akcja "Portfolio" - akcja realizowana we współpracy z Centrum Kultury Niezależnej - Teatr Szwalnia na zlecenie Teatru Nowego w ramach Festiwalu Dotknij Teatru w Łodzi - Łódź, Szczecin (TB)

_____________________________________________
05.09.2014 Piątek

16:00 Teatr Odnaleziony "Żywoty świętych osiedlowych" - Jelenia Góra (TB)
17:30 Teatr Kontakt "Odloty" - Kołobrzeg (GDK)
18:30 Teatr Delikates "Pozor už nemôžem" - Pisz (TB)
20:00 Teatr WARSawy "Tato nie wraca" - Warszawa (GDK)
21:30 Koncert Lesja - recital - Goleniów, Szczecin (TB)
22:45 Wygrajmy pokój! Polsko - ukraiński projekt muzyczny (TB)
00:00 Koncert Feng Szuja- Szczecin (TB)

________________________________________________
06.09.2014 Sobota

15:00 Teatr Kana "Lailonia" - Szczecin (TB)
16:45 Studio Teatralne Wyjątek "Pofrunąć" - Kraków (GDK), spektakl dla dzieci i dorosłych (GDK)
17:30 Teatr Na Chwilę "Panakeia" - Gryfino (pokaz przedpremierowy) (GDK)
19:00 Pokaz warsztatowy Studium Aktorskiego Teatru Porywacze Ciał z Poznania (TB)
21:00 Koncert Orkiestra Wood & Brass Band - Goleniów (TB)
22:30 Koncert "Specyficzni" - Goleniów (TB)

________________________________________________
07.09.2014 Niedziela

14:00 Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich "Bóg mordu"- Warszawa Goleniów (GDK)
15:30 Grupa Teatralna Pomarańcze w Uchu na Skarpie bez Kartki "Moby Dick" (performance) - Poznań, Goleniów (Plac przed TB)
16:00 Teatr Brama "Poczekalnia" (TB)
17:00 Teatr Porywacze Ciał "Oun" - Poznań (GDK)
19:00 Janusz Stolarski "Zemsta czerwonych bucików" - Poznań (TB)
21:00 Teatr Kingdom of Curvy Fork PREMIERA "Werter" (PREMIERA) - Goleniów (TB)

Archiwum