Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat XVIII edycja

Goleniowskie Spotkania Teatralne Bramat XVIII edycja (od 27.08.2017 do 03.09.2017)

Organizator

Stowarzyszenie Edukacyjno-Społeczno-Kulturalne, Teatr BRAMA

ul. Aleja Róż 16/9, 72-100 Goleniów

NIedziela 27 sierpnia 2017

19:00 Chorzy - Szczecin - Koncert Serce Miasta (Planty) wydarzenie towarzyszące
20:30 Teatr Brama "Psyrcle" - Goleniów (TB)

***
Poniedziałek 28 sierpnia 2017

10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
15:00 "Gorące krzesło" - działanie performatywne (PBW)
17:00 Teatr Brama "Sen Marudy" - Goleniów (Planty)

***
Wtorek 29 sierpnia 2017

10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
15:00 "Gorące krzesło" - działanie performatywne (PBW)
19:00 Teatr Brama i Uniwersytet Valparaiso, Społeczność lokalna "Nasze Miasto" (RSJ)

***
Środa 30 sierpnia 2017

10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 15:00 Theatre de la Cour - warsztaty artystyczne - Francja/Włochy (Planty)
11:00 - 14:00 Warsztaty Movement Workshop - Professor Claudio Marín - Chile (TB)
13:00 - 14:30 Teatr Brama - Gry i zabawy dla dzieci (Planty)
15:00 "Gorące krzesło" - działanie performatywne (PBW)
19:00 Teatr Brama "Ghost Dance" [w jęz. angielskim] - Goleniów (TB)
20:30 Teatr Elipsa "Wianki siły mamiły"- Police (TL)
21:30 Rajd - koncert - Szczecin (TL)

***
Czwartek 31 sierpnia 2017


10:00 - 20:00 Teatr Brama "RadioVan" - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 - 14:00 Expressive sound release workshop - Professor Claudia Caamao Mellado - Chile (TB)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową))
15:00 "Gorące krzesło" - działanie performatywne (PBW)
15:30 Otwarcie Teatru Letniego (TL)
16:00 Marta Grygier "Kamica 79" - Barlinek (TB)
17:00 Kasia Dominiak "Z innej gliny" - Świnoujście (TL)
17:00 Teatr Krzyk "Dzieci z..." - (Planty)
18:00 Arti Grabowski "Dziennik Paniczny" - Kraków (TB)
19:00 Theatre de la Cour "Minestroc" - Francja/Włochy (podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową)
20:00 Teatr Tetraedr "Gwoli jakiejś tajemnicy" - Racibórz (TB)
21:00 Teatr Brama "Legendy" - Goleniów (AL)
22:00 Olivier Jost "Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku" - Belgia/Izrael (ŻD)
22:00 Teatr Brama "Potańcówka" - Goleniów (TL)

***
Piątek 1 września 2017

10:00 - 20:00 Teatr Brama "RadioVan" - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy
(plac przy ul. Chopina)
13:00 Olivier Jost "Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku" - Belgia/Izrael (ŻD)
15:00 "Gorące krzesło" - działanie performatywne (PBW)
15:30 Teatr Forma "Dupokreacja" - Słupsk (TB)
16:30 Zespół Teatralny Skraju "Słuchając (się)" - Nowograd (TL)
17:00 Theatre de la Cour "Minestroc" - Francja/Włochy (plac przy ul. Chopina)
17:30 Wojtek Tremiszewski " Adama Mickiewicza Liryczna Próba Odnalezienia się w Branży Rozrywkowej" - Gdynia (K)
19:00 Uniwersytet Valparaiso "Mortajas" - Chile (GDK)
21:00 Teatr Kana "Projekt Matka" - Szczecin (TB)
22:15 Jachimek - Tremiszewski Trio - spektakl improwizowany - Gdynia (TL)
23:30 Dead Lads - koncert - Goleniów (TL)

***
Sobota 2 września 2017

10:00 - 20:00 Teatr Brama "RadioVan" - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:30 - 12:30 Teatr Brama - Gry i zabawy dla dzieci (Planty)
12:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (Planty)
12:00 Olaf Lubaszenko - Narodowe Czytanie i spotkanie autorskie (B) wydarzenie towarzyszące
13:00 Uniwersytet Valparaiso - Spotkanie z Teatrem - Chile (TL)
13:00 Olivier Jost "Niebieska historia w zielonym pokoju Żółtego Domku" - Belgia/Izrael (ŻD)
15:00 Takie po prostu Trio - koncert - Goleniów (TL)
16:00 Alicja Brudło "Brudło z Wąchabna" - Warszawa (TB)
17:00 Ola Kosior z zespołem - koncert - Goleniów (TL)
18:00 Teatro Potlach "Pierwsze sto lat Edith Piaf" - Włochy (GDK)
19:00 Karol Barcki "Największy złodziej performance'ów w Polsce" - Goleniów (TL)
20:00 Teatr Brama "Ghost Dance" - Goleniów (TB)
21:00 Lesja Szulc i Olek Jastrząb - koncert - Goleniów (TL)
22:30 Jam Session (TL)

***
Niedziela 3 września 2017
10:00 - 13:00 Teatr Brama "RadioVan" - audycja radia festiwalowego (TL)
10:30 "Żyj zdrowo - rozgrzewka miasta" - zajęcia ruchowe z artystami (Planty)
11:00 Theatre de la Cour, Spotkanie z Mieszkańcami Miasta - Francja/Włochy (ul. Konstytucji 3 Maja 30 - przy Manufaktura Cafe)
13:00 "Jedno słówko to już strofa" - popołudnie poetyckie (TL)
13:00 Theatre de la Cour "Minestroc" - Francja/Włochy (ul. Konstytucji 3 Maja 30 - przy Manufaktura Cafe)
15:00 Teatr Brama "Taki czas" - koncert - Goleniów (TL)
ZAKOŃCZENIE SPOTKAŃ

**
ZAPRASZAMY TAKŻE na wydarzenie Programu Instytutu Teatralnego "Teatr Polska"
18:00 Teatr Współczesny "Pustostan" - Szczecin (GDK) wydarzenie towarzyszące: Projekt Teatr Polska (Wstęp bezpłatny)
20:00 Teatr Współczesny - warsztaty teatralne - Szczecin (GDK) wydarzenie towarzyszące: Projekt Teatr Polska

***
Miejsca:
TB - siedziba Teatru Brama, amfiteatr ul. Zielona Droga 9
GDK - Goleniowski Dom Kultury, ul. Słowackiego 1
ŻD - Żółty Domek, ul. Pocztowa 2
B - Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Cypriana Kamila Norwida w Goleniowie, ul. Konstytucji 3 Maja 26
K - Kino & Kawiarnia Goleniów, ul. Konstytucji 3 Maja 16
TL - Teatr Letni, scena letnia amfiteatru ul. Zielona Droga 9
PBW - Plac Bramy Wolińskiej
RSJ - Ruiny Kaplicy św. Jerzego, ul. Szczecińska
AL - Bulwar nad Iną przy Alei Legend,
Planty
Podwórko między ul. Matejki, Lipową, Szczecińską, Piaskową
Plac przy ul. Chopina
Manufaktura Cafe - ul. Konstyrucji 3 Maja 30
*
Uwaga: w Teatrze Letnim w czasie BRAMATu działać będzie Bar Letni (Klub Festiwalowy) od czwartku (31.08) do niedzieli (03.09) w godzinach od 10:00 do ostatniego gościa.
*

Wydarzenie plenerowe (także wydarzenia w Teatrze Letnim) są bezpłatne.
Bilet na pojedyncze wydarzenie (dotyczy tylko wydarzeń w Kinie i Teatrze Brama oraz w GDK : 10 PLN
KARNET na wszystkie wydarzenia w TB, GDK i Kinie: 50 PLN, ulgowy 30 PLN
Bilety i Karnety można zakupić w Teatrze Brama oraz przed wydarzeniami.

Archiwum