Letni Ogród Teatralny XII edycja

Letni Ogród Teatralny XII edycja (od 03.07.2010 do 29.08.2010)

Organizator

Teatr Korez

pl. Sejmu Śląskiego 2, 40-032 Katowice

03.07 godz. 21.00, sobota, Psychoterapia, czyli sex w życiu człowieka, Wrocławski Teatr Komedia, Wrocław.
04.07 godz. 16.00, niedziela, Pipi, Divadlo Piki, Pezinok, Słowacja.
04.07 godz. 20.00, niedziela, Tomasz Jachimek przedstawia "To idzie młodość": Kacper Ruciński, Svenson Band, Kabaret Hlynur.

10.07 godz. 21.00, sobota, Pół żartem, pół sercem, Teatr Ludowy, Kraków.
11.07 godz. 16.00, niedziela, Czerwony Kapturek, Teatr Poziomka, Katowice.
11.07 godz. 20.00, niedziela, The best of + "Odjazd", Renata Przemyk.


17.07 godz. 21.00, sobota, Pieśni, Jaromir Nohavica.
18.07 godz. 16.00, niedziela, Była Babuleńka, Teatr Marka Wita, Katowice.
18.07 godz. 20.00, niedziela, Audiencja III, czyli raj Eskimosów, Teatr KTO i Teatr Niepotrzebny, Kraków.


24.07 godz. 21.00, sobota, Darkroom, Och - teatr, Warszawa.
25.07 godz. 16.00, niedziela, Wiosenna przygoda, Teatr TeatRyle, Poznań.
25.07 godz. 20.00, niedziela, Leszek Możdżer & Brass Section - Chopin Project.


31.07 godz. 21.00, sobota, Leningrad, Teatr Piosenki, Wrocław.
01.08 godz. 16.00, niedziela, Piosenki do grania na nosie, Teatr Lalki i Aktora Pinokio, Łódź.
01.08 godz. 20.00, niedziela, Kabaretowa Scena Trójki: Stanisław Tym, Kabaret Długi, Czerwony Tulipan.

07.08 godz. 21.00, sobota, Dwa, Teatr Korez, Katowice.
08.08 godz. 16.00, niedziela, Legendy polskie, Teatr Co Nieco, Białystok.
08.08 godz. 20.00, niedziela, Kumple to grunt, Zespół Reprezentacyjny.


14.08 godz. 21.00, sobota, Małż, Teatr ZL, Tarnowskie Góry.
15.08 godz. 16.00, niedziela, Koziołek Matołek II, Teatr Lalek Banialuka im. Jerzego Zitzmana, Bielsko-Biała.
15.08 godz. 20.00, niedziela, Listy Julii kameralnie, Katarzyna Groniec.


21.08 godz. 21.00, sobota, Tak wiele przeszliśmy, tak wiele przed nami, Teatr Polski, Bielsko-Biała.
22.08 godz. 16.00, niedziela, Skarb Babuchy Burczymuchy, Śląski Teatr Lalki i aktora "Ateneum", Katowice.
22.08 godz. 20.00, niedziela, Mariusz Lubomski, Kabaret Hrabi Savoir - Vivre.


28.08 godz. 21.00, sobota, O północy przybyłem do Widawy, czyli opis Obyczajów III, Teatr IMKA, Warszawa.
29.08 godz. 16.00, niedziela, Piesek, który był niebieski, Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana.
29.08 godz. 20.00, niedziela, Kabareton:Urodzinowe szaleństwo. Pieprzone pierożki - 20 lat Teatru Korez.

Archiwum

Pokaż 12 kolejnych artykułów