EN

14.08.2021, 08:44 Wersja do druku

Wrocław. Uliczni cyrkowcy, festiwal dobrego jedzenia, muzyka, kino i teatr na weekend

Inne aktualności

Letni Festiwal Tajemnic w Zamku Książ, 9. edycja Oleśnickiego Festiwalu Cyrkowo-Artystycznego, koncerty klubowe i w plenerze, muzyka klasyczna, spektakle teatralne i pełne oryginalnego jedzenia Gastro Miasto - to niektóre propozycje na zaczynający się właśnie weekend.

Zastanawiacie się jak spędzić weekend na Dolnym Śląsku. Szykuje się wiele atrakcji, nie tylko we Wrocławiu. Poniżej przykładowe propozycje na spędzenie wolnego czasu.
Letni Festiwal Tajemnic w Zamku Książ

Pierwsza edycja Letniego Festiwalu Tajemnic w Zamku Książ odbędzie się w dniach 14–15 sierpnia. Jej hasło przewodnie brzmi „W chmurach".

Główną atrakcją będą pokazy lotnicze Orlen Grupy Akrobacyjnej Żelazny, największej, a zarazem najdłużej i nieprzerwanie działającej cywilnej grupy akrobacyjnej w historii polskiego lotnictwa.

Z hasłem przewodnim wydarzenie będą też związane inscenizacje historyczne „Polscy lotnicy w Anglii, chwile chwały i radości – rok 1940" przygotowane przez Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych „Świdnica". Dzięki nim doświadczymy życia polskich lotników na ziemi, zobaczymy ich ubiór, obozowy apel, a nawet odwiedzimy wojskową kantynę.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Uliczni cyrkowcy, festiwal dobrego jedzenia, muzyka, kino i teatr [NASZE PROPOZYCJE NA WEEKEND]

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Wrocław” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne