EN

26.06.2020, 11:49 Wersja do druku

Wrocław. Rodzinna Niedziela z WTL-em online

mat. teatru

Wrocławski Teatr Lalek zaprasza 28 czerwca na kolejną Rodzinną Niedzielę z WTL-em.

Wszystko wskazuje na to, że będzie to nasz ostatni spektakl w sieci. W sierpniu z radością wracamy do grania w siedzibie i niecierpliwie czekamy na spotkanie z Wami przy pl. Teatralnym.

28 czerwca o godz. 15:00 udostępnimy Wam nagranie spektaklu WĄŻ na podstawie sztuki Marty Guśniowskiej, przeznaczonego dla dzieci od 4 roku życia. Spektakl będzie dostępny przez 24 godziny na stronie: teatrlalek.wroclaw.pl

 WĄŻ | wiek: 4+ | reż. Marek Zákostelecký

Sympatyczny, choć odrobinę drażliwy Wąż jest nieszczęśliwy z powodu braku kończyn. W towarzystwie Chomika Chrupusia i pomysłowego Gekona wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu rąk i nóg. Niestety, ani Wróżka Zębuszka, ani Magik nie potrafią pomóc bohaterom. Dopiero napotkany Pająk podpowiada im, żeby udali się ze swoją prośbą do Boga

Wąż to opowiedziana współczesnym językiem, pełna humoru historia przyjaźni, która połączyła trzech zupełnie różnych bohaterów. To również bezpretensjonalna, mądra i lekka pochwała inności, która wszystkie istoty czyni wyjątkowymi i niepowtarzalnymi. Bo przecież każdy z nas jest na swój sposób idealny, piękny i dobry.

UWAGA: Drodzy Widzowie! Nagrania prezentowane w ramach cyklu RODZINNE NIEDZIELE Z WTL-EM mają charakter roboczy i zostały dokonane w celach dokumentacyjnych. Nie były reżyserowane z myślą o prezentacji online, korzystamy z nich np. podczas wznowień albo zastępstw. Niektóre z nich to rejestracje prób generalnych bez udziału widzów. Udostępniamy je wyłącznie ze względu na szczególne okoliczności. Nie zastąpią one wizyty w teatrze, ale mogą być świetną okazją do zajrzenia w teatralne kulisy.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne