EN

1.09.2020, 15:02 Wersja do druku

Wrocław. Capitol zaczyna sezon i kończy zbiórkę na serial o teatrze

Inne aktualności

Na scenę Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu wracają ulubione przez widzów tytuły. Od środy 2 września w sprzedaży będą bilety na październikowe spektakle.

Oprócz „Lazarusa”, którego premiera 26 września rozpocznie nowy sezon, w październiku będzie można zobaczyć „Mocka. Czarną burleskę”, „Gracjana Pana. Musical”, recital Justyny Szafran z piosenkami Agnieszki Osieckiej i Jerzego Satanowskiego „Nie ma” i taneczny spektakl Jacka Gębury „Tu nie ma na co czekać”.

Bilety na spektakle repertuarowe pozostają w tej samej cenie, co w ubiegłym sezonie. Posiadaczom kart miejskich Nasz Wrocław Premium przysługuje 20% zniżki.

Reguły bezpieczeństwa, jakie obowiązują obecnie w teatrze, opisujemy szczegółowo na naszej stronie internetowej teatr-capitol.pl.

Na Podwórko teatru powrócą też od października zajęcia jogi. W środowe poranki o 7.30 zajęcia poprowadzi Katarzyna Gębura, wykładowczyni i kierowniczka Podyplomowych Studiów Psychosomatycznych Praktyk Jogi przy Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, wykładowczyni Podyplomowych Studiów Jogi Klasycznej przy Uniwersytecie Wrocławskim, autorka publikacji naukowych z zakresu technik relaksacyjnych, jogi, radzenia sobie ze stresem.
Wejściówka na jogę, jak w poprzednich latach, kosztuje 5 zł. W tym sezonie prosimy o przynoszenie na zajęcia własnych mat.

Zrób z nami serial o teatrze

6 września kończy się nasza zbiórka crowdfundingowa na serial o teatrze. Na ostatniej prostej do wpłat zachęcają w filmowych spotach aktorzy Capitolu.

Serial, który chcemy zrealizować, ma opowiadać o tym, jak działa teatr. Przez kulisy, pracownie, charakteryzatornię i garderoby - oraz unikalną w europejskiej skali zabytkową część teatru - poprowadzą widzów postaci z capitolowych spektakli. Planujemy cztery 15-minutowe odcinki - lekkostrawne porcje solidnej wiedzy o rzemiośle teatralnym.

Wśród nagród dla darczyńców jest kolekcjonerski plakat „Lazarusa” z autografami realizatorów i aktorów, noc w teatrze, t-shirt z limitowanej serii na 90-lecie teatru czy indywidualne podziękowanie wideo w wykonaniu artystów Capitolu. Każdy z darczyńców dostanie ponadto dyplom Seryjnego Mecenasa. Zbiórka trwa do soboty na platformie https://odpalprojekt.pl/p/serial-o-teatrze

Źródło:

Materiał nadesłany