EN

4.10.2022, 15:26 Wersja do druku

Warszawa. „Viva Sabat” - najnowsza rewia w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej

Inne aktualności

6 i 7 października odbędą się pokazy nowej rewii „Viva Sabat” w reż. Małgorzaty Potockiej. Kolejne spektakl 20 i 29 października.

Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej, jedyny teatr rewiowy w Polsce, zaprasza na premierę widowiska pod tytułem „Viva Sabat” – wystrzałowej rewii w reżyserii Małgorzaty Potockiej, w której zobaczą Państwo kalejdoskop utworów muzycznych – polskich i światowych, pokazujących talent i wszechstronność Artystów i Baletu teatru Sabat.

Wyjątkowym wydarzeniem w tym spektaklu jest pokazanie teledysku światowej sławy zespołu Rammstein, nagranego w teatrze Sabat, z udziałem wspaniałych i pięknych tancerek baletu Sabat, który do dnia premiery spektaklu obejrzało już 40 milionów widzów z całego świata.

W spektaklu zobaczą i usłyszą Państwo znakomitych wokalistów teatru Sabat, a w wszystko to w oprawie baletu Sabat, świetnej choreografii, specjalnie przygotowanej scenografii multimedialnej i nowych aranżacjach muzycznych.

Serdecznie zapraszamy

VIVA SABAT

Scenariusz i reżyseria: Małgorzata Potocka

Kierownictwo muzyczne: Iwo Orłowski, Sławomir Adamko

Choreografia: Małgorzata Potocka, Joanna Teśla, Julia Ławrenowa, Sara Gorbaczyńska

Kostiumy: Małgorzata Potocka

Udział biorą:

Agnieszka Wojciechowska, Amirita, Mariusz Jaśko, Iwo Orłowski, Tomasz Czerski, Rafał Sadowski, Małgorzata Potocka, Jacek Mureno

Balet Sabat: Julia Ławrenowa, Karolina Górska, Agata Szafrańska, Hanna Sech, Weronika Bekta, Jennifer Król, Sara Gorbaczyńska-Pawłuszko, Kseniya Manchak, Natalia Popławska, Natalia Mrozińska, Adrianna Wójcik, Zuzanna Kidziak, Paweł Irmiński, Marek Tkaczyk, Marek Szczygieł

Tancerka akrobatyczna: Agnieszka Gerlach-Stasieluk

Tytuł oryginalny

„VIVA SABAT” Najnowsza Rewia w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej

Źródło:

„Rzeczpospolita” online

Link do źródła

Autor:

Materiał Promocyjny

Data publikacji oryginału:

04.10.2022