EN

27.04.2021, 12:42 Wersja do druku

Warszawa. Ruszył nabór zgłoszeń na XV Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty

Inne aktualności

Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy przyjmuje zgłoszenia na XV Ogólnopolski Festiwal im. Jonasza Kofty "Moja wolności 2021", który odbędzie się w czerwcu - poinformowano na stronie Związku Artystów Scen Polskich (ZASP).

Jak wyjaśniono na stronie ZASP, "festiwal jest otwartym konkursem wokalnym dla zespołów oraz solistów amatorów i profesjonalistów".

"Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w Festiwalu, wykonują dwa utwory słowno-muzyczne: jeden autorstwa Jonasza Kofty, drugi autorów piszących o szeroko pojętej wolności (słowa, jednostki, narodów), lub powstały w poetyce patrona konkursu" - napisano w informacji.

Zgłoszenia do udziału w XV Ogólnopolskim Festiwalu im. Jonasza Kofty należy przesłać do 15 maja na formularzach dostępnych na stronach: www.cpk.art.pl, www.bardowie.art.pl, dołączając materiał dźwiękowy z zarejestrowanymi piosenkami w formacie CD-Audio, na adres: Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul. Podskarbińska 2, 03-833 Warszawa (lub mailowo na adres: [email protected]).

Uczestników konkursu oceniać będzie jury w składzie: Krzysztof Dzikowski, Krzysztof Heering, Jerzy Mamcarz (przewodniczący), Piotr Bakal, Stanisław Klawe, Jan Kazimierz Siwek i Paweł Sztompke.

Koncert konkursowy festiwalu rozpocznie się 5 czerwca o godz. 15. Początek koncertu finałowego zaplanowano na 6 czerwca o godz. 17.

Organizatorami festiwalu są Stowarzyszenie Warszawska Scena Bardów i Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy.

Źródło:

PAP

Wątki tematyczne