EN

4.09.2020, 15:38 Wersja do druku

Warszawa. Premiera musicalu "Piloci" na DVD

Od 18 września będzie dostępna w sprzedaży płyta DVD z musicalem „Piloci”. Jako pierwsi płytę będą mogli kupić widzowie koncertów z okazji 80. rocznicy Bitwy o Anglię w dniach 18-20 września. Warto zabrać wtedy „Pilotów” do domu.

mat. teatru

Podczas koncertów zaprezentujemy obszerne fragmenty utworów, zachowując pewne elementy inscenizacji i scenografii ze spektaklu. Dodatkowo zaprezentujemy niespodziankę: piosenkę stworzoną na wczesnym etapie pisania musicalu, która ostatecznie nie weszła do spektaklu. Poza tym na scenie będziecie mogli zobaczyć całą orkiestrę naszego musicalu prowadzoną przez Jakuba Lubowicza, jednego z kompozytorów. Fani Teatru Muzycznego ROMA nie mogą przegapić tego wydarzenia!

Po koncercie artyści będą rozdawali autografy na płytach DVD - warto skorzystać z tej możliwości.

Musical „Piloci”, którego autorami są Wojciech Kępczyński (libretto), Michał Wojnarowski (teksty piosenek) oraz Jakub Lubowicz i Dawid Lubowicz (muzyka), miał prapremierę w Teatrze Muzycznym ROMA 7 października 2017 roku. Był doskonale przyjęty przez publiczność i krytykę. W ciągu dwóch sezonów odbyło się łącznie 427 spektakli, które łącznie obejrzało ponad 427 000 widzów. Ostatnie przedstawienie odbyło się 16 czerwca 2019 roku. W 2017 roku musical został nominowany do Bestsellerów Empiku w kategorii „Wydarzenie Roku”.

Więcej informacji TUTAJ

Patronat nad wydaniem rejestracji musicalu na DVD objął EMPIK!

Płytę będzie można nabyć w Teatrze Muzycznym ROMA, w salonach EMPIK i na empik.com.

Źródło:

Materiał nadesłany