EN
2.03.2022, 08:15 Wersja do druku

Warszawa. Premiera „Borysa Godunowa” w TW-ON odwołana

Teatr Wielki - Opera Narodowa, na znak solidarności z Ukrainą, odwołuje zaplanowaną na 8 kwietnia premierę „Borysa Godunowa” w reż. Mariusza Trelińskiego.

fot. mat. teatru

Szanowni Państwo, Drodzy Widzowie,

jesteśmy Operą Narodową, polską Operą Narodową.

Nasza siedziba mieści się w Warszawie, mieście, w którym wciąż żywa jest pamięć historyczna pierwszych bomb spadających podczas II Wojny Światowej.

Przeżywamy wojnę na Ukrainie, a także cierpienia ukraińskiej ludności. Wyrażamy podziw dla heroizmu Ukraińców walczących w obronie swojej Ojczyzny.

W związku z tym odwołujemy premierę Borysa Godunowa 8 kwietnia, a także wszystkie pozostałe spektakle – 10, 12 oraz 14 kwietnia.

Wierzymy, że będziemy mogli wrócić do realizacji tego dzieła w czasie pokoju.

Waldemar Dąbrowski

Dyrektor Teatr Wielkiego - Opery Narodowej

 ***

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą zwrotu biletów. Dołożymy wszelkich starań, aby zwroty biletów przebiegły sprawnie.

Informacja o możliwości zwrotu biletów i godzinach otwarcia kas. 

Zachęcamy Państwa do skorzystania z możliwości zwrotu środków na kartę prepaidową, którą można płacić w kasie i online za bilety oraz produkty dostępne w Butiku stacjonarnym i internetowym. Kartę można zasilić nowymi środkami w dowolnej chwili, jest ważna do dnia ostatniego wydarzenia w sezonie 2021/22.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne