EN
5.03.2021, 08:24 Wersja do druku

Warszawa. Poranek familijny online w DK Świt

Inne aktualności

Dom Kultury Świt zaprasza na pokazy dwóch spektakli online w ramach cyklu Poranek familijny.

14 marca, godz. 11.00, niedziela

Teatr Tup Tup „Bajka o rybaku i złotej rybce”

spektakl dla dzieci od lat 3

reż.: Dariusz Dziewięcki, wyst.: Dariusz Dziewięcki i Nina Malinowska

Przedstawienie online w serwisie YouTube; link do spektaklu zostanie udostępniony przed wydarzeniem (materiał będzie dostępny przez 24 godziny).

Aktorzy teatru Tup Tup zapraszają dzieci do magicznego świata, w którym wszelkie marzenia mają szansę się ziścić. Do świata, w którym każdy może zostać dzielnym rycerzem lub piękną królewną. Wspólnie będziemy szukać szczęścia i umiaru i dowiemy się, że nie zawsze trzeba chcieć więcej, czasem warto cieszyć się tym, co się ma. W spektaklu występują aktorzy oraz lalki, pojawią się piosenki na żywo, będzie także pokaz żonglerki.

teatrtuptup.pl

***

28 marca, godz. 11.00, niedziela

Agencja Artystyczna TheArt „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi”

spektakl dla dzieci od lat 3

scen. i reż.: Grzegorz Kwas, muz.: Dariusz Szweda, wyst.: Beata Marczewska, Agnieszka Bieńkowska, Tomasz Muszyński, Grzegorz Kwas

transmisja na kanale YouTube/DKŚ, (materiał będzie dostępny przez 24 godziny)

Bajka muzyczna opowiadająca historię trzech Świnek, które zaczynają samodzielne życie. Uwielbiają tańce i zabawy i niekoniecznie mają ochotę zastosować się do poleceń mamy, aby wybudować sobie solidne domki, w których będą mogły czuć się bezpiecznie. Tymczasem zbliża się zima, a na dodatek w okolicy zaczyna grasować głodny wilk.

Jak potoczą się losy trzech Świnek? Co robią w naszej bajce Królewna Śnieżka, Kot w butach, Pinokio i Baba Jaga? Czy warto być pracowitym i słuchać rodziców?

Jeżeli chcecie się przekonać – zapraszamy na bajkę „Świnki 3 – Pepa, Mela, Kwi” w wykonaniu zawodowych aktorów scen śląskich.

Więcej informacji: e-theart.pl

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne