12.08.2020, 08:19 Wersja do druku

Warszawa. Lato w Szkole E.Plater 31

13 i 14 sierpnia w Szkole E. Plater 31 odbędą się pokazy performatywno-choreograficznej wystawy "LAST".

Taniec, lato, miłość oraz design, performans i kino. Taką Szkołę da się lubić. Zapraszamy na Emilii Plater 31.

Środa 12 sierpnia, g. 20.30, dziedziniec

Design: Polish Graphic Design Talks #06 czyli fuckups & failure stories

Najgorsi klienci, najdziwniejsze zlecenia, egzotyczne briefy, dramatyczni współpracownicy, najpiękniejsze katastrofy oraz masakryczne błędy biznesowe. Tragiczna i bolesna wiedza praktyczna, ale przez to bardzo pouczająca i użyteczna. Prawdziwa konferencja o ciężkim życiu i fascynującej pracy designerów w Polsce. Wystąpią Piotr Ręczajski i Michał Pawlik (Mamastudio) www.mamastudio.pl, Marcin Matuszak (Bękarty) www.bekarty.pl, Magda Heliasz (Print Control) www.printcontrol.pl, www.magdalenaheliasz.pl

Bilety

fot. Marcin Idźkowski

Czwartek, piątek 13 i 14 sierpnia, g. 19.00, sala teatralna

Performance: LAST 

Performatywno-choreograficzna wystawa realizowana przez międzynarodową grupę artystów łączących różne dziedziny sztuki. Tancerze, choreografowie, performerzy, kompozytorzy i artyści video pochodzący z Polski, Czech, Słowacji, Węgier i Ekwadoru stworzą razem złożony i wielopoziomowy portret najsłynniejszego tancerza wszech czasów - Wacława Niżyńskiego.

Bilety

Czwartek 13 sierpnia, g. 21.00, dziedziniec

Kino: Spacer po wodzie, reż. Andrey M. Paounov

Nieocenzurowane spojrzenie na sztukę i życie Christo, amerykańskiego artysty bułgarskiego pochodzenia, który wspólnie z francuską żoną Jeanne-Claude stworzył najwybitniejsze przykłady tzw. sztuki ziemi (land art). 

Wstęp wolny.

Sobota 15 sierpnia, g. 20.30, dziedziniec

Film/muzyka: Woodstock 2020

71 lat po gorącym festiwalu w WOODSTOCK. W odpowiedzi na świat pełen niebezpieczeństw - noc pełna miłości.

zagra Bartek Mindewicz Dlaczegolubiestarepiosenki

wizual: "Woodstock", reż. Michael Wadleigh (1970)

Wstęp wolny.

Niedziela 16 sierpnia, g. 15.00, przestrzeń szkolna

Taniec: Choreografia w Centrum: HOUSE OF KOSZPENDANS

HOUSE OF KOSZPENDANS to wydarzenie performatywne stworzone i wykonywane przez uczestniczki i uczestników warsztatów choreografii eksperymentalnej Choreografia w Centrum.

Do zobaczenia na Emilii Plater 31!

Działalność współfinansowana ze środków m.st. Warszawy.

UWAGA!

Ze względu na wprowadzone przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego wytyczne dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, uczestnictwo w koncercie jest równoznaczne z akceptacją poniższych warunków:

- Każdy uczestnik zobowiązuje się do samodzielnego wyposażenia się w konieczne środki ochrony osobistej - maseczkę zasłaniającą nos i usta - której noszenie w miejscu koncertu jest obowiązkowe.

- W uzasadnionych przypadkach dane osobowe uczestnika koncertu (imię, nazwisko, adres, numer telefonu) zostaną udostępnienie Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu oraz służbom porządkowym.

- Uczestnikiem koncertu może być jedynie osoba, która wedle swojej najlepszej wiedzy nie jest osobą zakażoną lub nie przebywa na kwarantannie / pod nadzorem epidemiologicznym.

Źródło:

Materiał nadesłany

Wątki tematyczne