EN

26.03.2022, 12:00 Wersja do druku

Warszawa. Darmowe bilety na spektakle teatralne. Rozda je dzielnica Śródmieście

Inne aktualności

W przypadającym w tę niedzielę (27 marca) Międzynarodowym Dniu Teatru władze Śródmieścia rozdadzą darmowe zaproszenia na spektakle miejscowych teatrów. Dostaną je osoby, które jako pierwsze zgłoszą się po bilet na profilu facebookowym urzędu dzielnicy.

Urząd Dzielnicy Śródmieście we współpracy ze śródmiejskimi scenami ma do rozdania kilkadziesiąt darmowych zaproszeń na spektakle w 20 teatrach na swoim terenie. Są to widowiska zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i dla dzieci grane na deskach: Teatru Studio, Teatru Małego Widza, Teatru Polskiego, Teatru Współczesnego, Teatru Komuna Warszawa, Teatru Polonia, Teatru Narodowego, Teatru Capitol, Teatru IMKA, Teatru Kwadrat, Sceny Relax, Teatru Sabat, Collegium Nobilium, Teatru Lalka, TR Warszawa, Teatru 6.piętro, Teatru Syrena, Teatru Dramatycznego, Studia Buffo, Teatru Muzycznego Roma. Żeby dostać taki bilet dla siebie i osoby towarzyszącej, trzeba wykazać się refleksem.

W niedzielę 27 marca o każdej pełnej godzinie na facebookowym profilu Urzędu Dzielnicy Śródmieście pojawi się post z informacją, do którego teatru i na jaki spektakl można w tym momencie zdobyć zaproszenie. Osoba, która jako pierwsza zgłosi się po bilet, otrzyma go za darmo. Dokładne informacje zawarte zostały w regulaminie tej zabawy, który udostępniony zostanie wraz z pierwszym postem.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Darmowe bilety na spektakle teatralne. Rozda je dzielnica Śródmieście

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Stołeczna” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

tu

Data publikacji oryginału:

26.03.2022