Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Kabaretów Studenckich

Ogólnopolski Festiwal Teatrów i Kabaretów Studenckich "Wyjście z cienia" VII edycja (od 19.11.2004 do 28.11.2004)

Organizator

Stowarzyszenie Plenipotentów J. Tadeusza

Świętojańska 72, 80-840 Gdańsk

TEATRY
Sen Ikara (Amareya, Gdańsk): 19.11. (g. 16.30);
Vladimir (I Inni, Gdańsk): 19.11. (g. 17.30);
Cyrk Rodziny Afanasjeff Bis (gośc.): 19.11. (g. 20);
Przekleństwo (Brama, Goleniów): 19.11. (g. 21.45;
Fillikurrrka (Narybek From Poland i Teatr Zmyslovi, Częstochowa): 20.11. (g. 16.30);
Kino Życia (Mimika, Lublin): 20.11. (g. 17.30;
Chcesz gębę, czyli zmagania z Gombrowiczem (Niemirando, Warszawa): 20.11. (g. 18.15);
Polly i Molly (Uhuru, Gryfino): 20.11. (g. 19.30);
De Profundis Clamo (Karton, Szczecin): 20.11. (g. 20.15);
Dychotomia (T. Psychodelii Absolutnej, Kraków): 20.11. (g. 21.15);
Zupa (gośc. Muflasz, Gdańsk): 20.11. (g. 22);
Wolność (Szkoła Twórczości J. Tadeusza, Gdańsk): 21.11. (g. 15);
Tosamość (T. Realistyczny, Skierniewice): 21.11. (g. 16);
Sceny z życia wzięte (Kompania Teatralna Mamro, Warszawa): 21.11. (g. 17);
Dziady-ćwiczenia (T. Znak), Gdańsk): 21.11. (g. 18);
Liczba Aniołów (Nie Teraz, Lisia Góra): 21.11. (g. 19.30);
Recital Katarzyny Warno (gośc.): 21.11. (g. 20.30);
Wszyscy (gośc. T. Stajnia Pegaza, Sopot): 21.11. (g. 21.30);
Wieczór laureatów: 21.11. (g. 22.30).

KABARETY:
Pomorskie Stowarzyszenie Absurdalistów (Gdańsk): 26.11. (g. 17);
Mimika (Lublin): 26.11. (g. 18);
Pietro Mozi (Białystok): 26.11. (g. 19);
Ścięgno (Gdańsk): 26.11. (g. 20);
Egri Bicaver (gośc.): 26.11. (g. 21.15);
Noc Kabaretowych Form Radiowych: 26.11. (g. 22);
Chała (Gdynia): 27.11. (g. 15);
Poszłem (Kielce): 27.11. (g. 16);
Czesuaf (Poznań): 27.11. (g. 17);
Hlynur (Zielona Góra): 27.11. (g. 18);
Kabaret Hrabi (gośc.): 27.11. (g. 19.30);
Zygzak (Warszawa): 27.11. (g. 21.30);
Noc filmików kabaretowych: 27.11. (g. 22.30);
Śmigłowce (Słupsk): 28.11. (g. 16);
Cegła (Opole): 28.11. (g. 17);
Nic Śmiesznego (Białystok): 28.11. (g. 18);
Kabaret Skeczów Męczących (Kielce): 28.11. (g. 19);
Pralka (Wrocław): 28.11. (g. 20);
Kabaret To Za Duże Słowo (gośc., Katowice): 28.11. (g. 21.15);
Wieczór laureatów: 28.11. (g. 22.30).

Spektakle odbywają się w Teatrze Miniatura (Gdańsk, ul. Grunwaldzka 16).
wyjątek: Kabaret Hrabi - Audytorium Novum Politechniki Gdańskiej

Archiwum