EN

21.06.2021, 16:20 Wersja do druku

Toruń. Teatr Baj Pomorski wznawia "Jasia i Małgosię"

Przedstawienie Jaś i Małgosia w reżyserii Zbigniewa Lisowskiego zostało ostatnio wystawione 19 lutego 2020 roku. Po tak długiej przerwie Teatr wznawia wyżej wspomniany tytuł, który będzie można obejrzeć już  w najbliższy weekend!

fot. Ireneusz Maciejewski/mat. teatru

Spektakl stanowi quasi-musicalowe widowisko, za sprawą którego mamy szansę przewędrować  przez świat znanych baśni braci Grimm (Kopciuszek, Czerwony Kapturek), zastanowić się nad tym, co stanowi istotę literatury, przekonać się, czy blichtr, słodycz i powierzchowność nie próbują czasem zwieść nas ku drodze, na końcu której czyha na nas zło.

Jaś i Małgosia to tytuł dający widzom w każdym wieku przestrzeń na zadanie sobie istotnych pytań, a zarazem subtelnie podsuwający konkretne na nie odpowiedzi.  Błąkając się po lesie wraz z  parą zagubionego w nim rodzeństwa, wędrujemy zarazem po czasami rzadko odwiedzanych zakamarkach naszej świadomości.

Chcemy, abyście wędrówkę tę odbyli z nami!
Więcej informacji na temat spektaklu znajduje się pod poniższym adresem: https://bajpomorski.art.pl/jas-i-malgosia,12,pl,2,1,217.html

Rezerwacji biletów dokonywać można poprzez:
Dział Organizacji Widowisk:
tel.: 56 652 20 29, wew. 35, 36, 54
e-mail: [email protected]
https://bajpomorski.art.pl/repertuar,13,pl.html

A tutaj możecie obejrzeć zwiastun przedstawienia wykonany przez Ireneusza Maciejewskiego:
https://www.youtube.com/watch?v=VUVfNJlnKvI

Źródło:

Materiał nadesłany