EN

30.06.2022, 15:01 Wersja do druku

Tarnów. „Mayday” na koniec sezonu u Solskiego

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie zaprasza na specjalny pokaz spektaklu MAYDAY w reżyserii Tadeusza Łomnickiego na zakończenie mijającego sezonu artystycznego. Wydarzenie zaplanowano na 28 sierpnia i połączone będzie ze spotkaniem z aktorami biorącymi udział w spektaklu. Wpływy ze spektaklu będą częścią wkładu do produkcji nowej premiery na festiwal komedii TALIA.

fot. mat. teatru

Choć do czasów świetności wiele brakuje, to w końcu był trochę lepszy sezon teatralny, można było więcej grać, bo zniesiono wszystkie ograniczenia – mówi Rafał Balawejder. Chcemy zaprosić wszystkich widzów i przyjaciół Solskiego na spektakularne zakończenie sezonu. Spektakl „Mayday” wygrał przecież nagrodę publiczności podczas ubiegłorocznego festiwalu. Teraz czas, by wspomógł kolejną produkcję: „Zimowy pogrzeb” w reżyserii Filipa Kowalczyka. Warto wyciągnąć te sto złotych za bilet. Gwarantujemy dobrą zabawę, no i oczywiście dodatkowe uczucie wsparcia teatru.


"Mayday" to komedia uznawana przez widzów za jedną z najlepszych na świecie. Spektakl o zabawnych perypetiach londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami. Czy gdy prawda wyjdzie na jaw uda się bohaterowi ukryć podwójne życie przed małżonkami, mediami i policją?

W spektaklu występują: Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Aleksander Fiałek, Piotr Hudziak, Filip Kowalczyk, Jerzy Pal, Kamil Urban, Tomasz Wiśniewski

Mayday dla Solskiego - 28 sierpnia, w niedzielę, o godz. 18:00

Cena biletu - 100 zł od osoby

Bilety dostępne w kasie Teatru oraz on-line:

https://teatr.tarnow.pl/bilety/

Ci z Państwa, którzy zechcą wesprzeć Teatr Solskiego w formie wpłaty bezpośrednio na konto Teatru, zapraszamy:

Konto bankowe: mBank 52 1140 2075 0000 4776 5500 1004 z dopiskiem – darowizna na cele statutowe

Źródło:

Materiał własny

Wątki tematyczne