EN
13.10.2021, 10:00 Wersja do druku

Szczecin. Weekend w Kanie - powraca "Sit-down tragedy"

Już w najbliższy weekend na deski Teatru Kana powraca najmłodszy spektakl czyli "Sit-down tragedy". Wycyzelowana, bogata technicznie i odważna w treści produkcja Kany i petersburskiego Teatru Akhe zachwyciła jury plebiscytu Bursztynowe Pierścienie 2020, które przyznało jej tytuł najlepszego spektaklu sezonu.

fot. Piotr Nykowski

Spektakl jest okrutną w swojej radykalności, a jednocześnie pełną czułości opowieścią o samotności, bezradności i pięknie człowieka osaczonego wielowymiarowością absurdu otaczającego świata, własnych obsesji, emocji i uwarunkowań. Jest próbą diagnozy i mierzeniem się z nieuchronnością. Jest swoistym rewersem standapowej rzeczywistości, ironicznym – pełnym czarnego humoru – komentarzem do spraw codziennych, lokalnych, globalnych i ostatecznych. Druga wspólna produkcja Teatru Kana i rosyjskiego Teatru Akhe z Petersburga, jednego z najbardziej renomowanych rosyjskich kolektywów artystycznych.


Serdecznie zapraszamy 16 października o 19:00 oraz 17 października o 17:00.

Bilety w cenie 25/30 zł dostępne są jedynie online.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.kana.art.pl. Zachęcamy także do śledzenia naszych mediów społecznościowych (fb.com/teatrkana oraz Instagram.com/teatr_kana).

16 października, 19:00

17 października, 17:00

Sit-down tragedy

albo
Szesnaście dotyków śmierci
spektakl obrotowy
Teatru Kana i Teatru Akhe

Bilety: 25/30 zł (dostępne online na www.kana.art.pl/bilety)

Źródło:

Materiał nadesłany