EN

29.10.2020, 08:02 Wersja do druku

Śląskie. "Cabaret" w Rozrywce odwołany, recital w Małym przełożony

Inne aktualności

Teatr Rozrywki odwołuje październikowe pokazy "Cabaretu", w Operze Śląskiej nie zagrają "Traviaty", a Teatr Mały przekłada koncnert Olgi Bończyk w ramach Festiwalu Słowa.

Teatr Rozrywki w Chorzowie nie zagra musicalu "Cabaret" między 29 października a 31 października. Powodem jest podejrzenie zakażenia w obsadzie spektaklu.

- Nie tracimy jednak nadziei i liczymy, że Cabaret od 5 listopada pojawi się na deskach teatru zgodnie z planem. O wszystkich zmianach na bieżąco informujemy na Facebooku i stronie internetowej Teatru Rozrywki - brzmi komunikat chorzowskiego teatru.

Zespół Biura Promocji i Obsługi Widza będzie kontaktował się ze wszystkimi osobami, które zakupiły bilety na musical w tych dniach.

Koncert zaduszkowy "Czy ich jeszcze pamiętasz?", który ma odrębną obsadę i zespół realizatorski, odbędzie się zgodnie z planem. Pokazy zaplanowano 2 i 3 listopada.

W Operze Śląskiej w Bytomiu nie odbędą się pokazy "Traviaty" 29 i 31 października. Zostaną one przeniesione na inny termin.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

"Cabaret" w Rozrywce odwołany, recital w Małym przełożony

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Katowice” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

MO

Wątki tematyczne