EN

3.07.2021, 16:17 Wersja do druku

Rzeszów. Latem czeka mieszkańców ponad 250 wydarzeń

Inne aktualności

- Bardzo ważne jest w czasie, kiedy - mam nadzieję - wychodzimy z pandemii, stwarzanie przestrzeni i okazji do nawiązywania relacji międzyludzkich - mówił Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa. Dlatego zdecydował, że ulice miasta w wakacje będą tętnić życiem. 250 wydarzeń kulturalnych i sportowych zorganizują miejskie instytucje. Na największych znajdziemy punkt, gdzie rzeszowianie będą mogli się zaszczepić od ręki. Pisze Kinga Dereniowska w Gazecie Wyborczej - Rzeszów.

W pierwszych dniach swojej prezydentury Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa, podjął decyzję o "znaczącym zwiększeniu liczby imprez kulturalno-rekreacyjno-sportowych" na wakacjach. W piątek, w towarzystwie dyrektorów miejskich instytucji kultury, ogłosił rozpoczęcie akcji "Atrakcje na wakacje". To ponad 250 wydarzeń. Dzieląc przez wakacyjne dni, może to być nawet kilka imprez dziennie. To nie tylko kultura, ale i zawody sportowe, treningi czy wyścigi. 

Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa: Chcę, aby kultura wyszła na ulice 

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Tego w Rzeszowie nie było. Latem czeka nas ponad 250 wydarzeń: koncerty, festiwale

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Rzeszów” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Kinga Dereniowska

Data publikacji oryginału:

02.07.2021 16:00

Wątki tematyczne