EN

9.08.2021, 08:38 Wersja do druku

Radom. Dziennikarstwo i bezpieczeństwo w sieci. Teatr razem ze specjalistami zapraszają na warsztaty

Inne aktualności

Teatr Powszechny w Radomiu razem z Fundacją VCC z Lublina zachęcają do zapisów na bezpłatne warsztaty dla dzieci i młodzieży, które odbędą się online. Liczba miejsc ograniczona.

Teatr Powszechny im. Jana Kochanowskiego w Radomiu i Fundacja VCC z Lublina zapraszają dzieci i młodzież w wieku 10–17 lat na bezpłatne wakacyjne warsztaty, które obejmują dwa bloki tematyczne: dziennikarstwo online oraz bezpieczne zachowanie w sieci. Zajęcia z dziennikarstwa mają przygotować uczestników do profesjonalnej realizacji zadań twórców zasobów informacyjnych w Internecie, a drugi blok zajęć ma pokazać uczestnikom, jak przestrzegać bezpieczeństwa w sieci nie tylko w życiu prywatnym, ale też społecznym i w edukacji.

Szkolenie potrwa 30 godzin lekcyjnych i zostanie poprowadzone przez profesjonalnych trenerów. Zajęcia odbywać się będą w formie online w dniach 16–20 sierpnia w godz. 8.30–13.30. Zapisy trwają do 12 sierpnia. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Dziennikarstwo i bezpieczeństwo w sieci. Teatr razem ze specjalistami zapraszają na warsztaty

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Radom” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Wątki tematyczne