19.01.2021, 16:19 Wersja do druku

Poznań. Premiery Teatru Nowego

Kilka miesięcy temu, planując przyszłość Teatru, założyliśmy sobie, że styczeń 2021 roku będzie miesiącem premierowym. 22 stycznia planowaliśmy wielką premierę tytułu, który dla widzów Nowego stanowi legendę – CZERWONYCH NOSÓW Petera Barnesa w reżyserii Jana Klaty – informuje teatr.

Fot. Monika Stolarska

I choć zdajemy sobie sprawę, że musimy nasz plan zmodyfikować, a znaki zapytania dotyczące przyszłości instytucji kultury nie pozwalają nam wyznaczyć konkretnej daty, zapraszamy i tak. Na premierę – w najbliższym możliwym terminie. I do śledzenia informacji o tym, jak się do niej przygotowujemy, w naszych mediach społecznościowych.

Więcej o spektaklu: https://teatrnowy.pl/spektakle/czerwone-nosy/  

By jednak nie porzucać tak zupełnie daty 22 stycznia 2021 roku, w ten dzień… też zapraszamy Państwa na premierę, a konkretniej – e-premierę! W weekend 22-24 stycznia 2021 roku stęsknieni widzowie będą mogli obejrzeć – po raz pierwszy w Internecie – MATKĘ Witkacego w reżyserii Radka Stępnia – spektakl, który po raz pierwszy zaprezentowaliśmy na Scenie Nowej we wrześniu 2020 roku, czyli tuż przed ponownym zamknięciem instytucji kultury na cztery spusty.

Dostęp do nagrania będzie możliwy w dniach od 22.01 (od godz. 17.30) do 24.01.2021 (do godz. 23.59) w systemie PPV (cena dostępu: 20 PLN).

Szczegóły dotyczące wydarzenia na naszym profilu FB:

https://fb.me/e/8miIvDFEY

Więcej o spektaklu:

https://teatrnowy.pl/spektakle/matka/

Serdecznie zapraszamy!

Źródło:

Materiał nadesłany

Tematy w toku