EN

17.09.2020, 12:04 Wersja do druku

Piosenka jest dobra na wszystko

mat. teatru

Na premierę La Li Lu musieliśmy poczekać, ale pierwszy klip ze spektaklu dostępny był już wcześniej na facebookowym profilu Studia Teatralnego Blum. O realizacji opowiada Lucyna Winkel-Sobczak*.


Marcowa premiera została odroczona, ale poszukajmy dobrego w złym. Bo tym razem Blumy zaprosiły widzów do wspólnego śpiewania, w teatrze i - co teraz istotne, również w domu. Nie taki był pomysł, ale La Li Lu zobaczyliśmy/usłyszeliśmy po raz pierwszy na ekranie.

Pokaz przedpremierowy miał się odbyć 29 marca, chwilkę po Międzynarodowym Dniu Teatru, ale dopadła nas pandemia. Niestety z przyczyn finansowych i technicznych, przynajmniej przez najbliższych kilka tygodni po tej dacie, nie mogliśmy też zaprosić naszych widzów na premierę on-line. Dopieściliśmy jednak warstwę dźwiękową spektaklu i stopniowo udostępnialiśmy piosenki w takiej filmowej wersji. Było ich pięć, pierwsza opowiadała o wodzie.

Ponadto wcześniej udostępniliśmy na naszym profilu facebookowym starsze przedstawienia: Blumowe Piosenki i Od słowa do słowa. Dzieci mogły obejrzeć te dwa spektakle w całości. Dajemy widzom znać, że się nie poddajemy, że jesteśmy i że o nich myślimy. To trudny dla wszystkich czas.

  • La Li Lu Studia Teatralnego Blum
  • scenariusz i reżyseria: Lucyna Winkel-Sobczak
  • wykonawcy: Lucyna Winkel-Sobczak, Agnieszka Dubilewicz i Hubert Karmiński
  • wiek: 1,5-6 lat
  • premiera: 20.09, g. 12
  • Concordia Design

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Piosenka jest dobra na wszystko

Źródło:

kultura.poznan.pl

Link do źródła