EN

24.11.2020, 11:20 Wersja do druku

Lublin. Nowy projekt edukacyjny Teatru Osterwy

Inne aktualności

Dyrekcja Teatru im.  Osterwy zaprasza do rozmów dyrektorów placówek oświatowych w województwie lubelskim.

W związku z trwającą pandemią i zamknięciem instytucji kultury oraz szkół pragniemy  zaprosić Dyrektorów placówek oświatowych w Województwie Lubelskim do zbudowania wspólnego projektu edukacyjnego.

Teatr ma wiele możliwości  i narzędzi, by wspomóc działania edukacyjne dzieci i młodzieży, zwłaszcza w tak nadzwyczajnych okolicznościach. Mamy nadzieję, że wspólnie z przedstawicielami szkół uda się nam wypracować nową formułę, która zainteresuje młodych widzów i jednocześnie wpłynie na wytworzenie nowych narzędzi edukacyjnych dla szkół, wzbogaci ofertę lekcji przeprowadzanych w tak trudnym i niosącym wiele wyzwań czasie. Leży nam bowiem na sercu los zarówno nowego pokolenia jak i nauczycieli.

Pierwszym etapem będzie organizacja spotkania online z dyrektorem Teatru Osterwy Redbadem Klynstrą-Komarnickim, podczas którego będziemy chcieli zebrać informacje o stanie edukacji kulturalnej w szkołach oraz o ich potrzebach.

Przedstawimy możliwości i narzędzia, jakimi dysponuje teatr. Będzie to podstawa do stworzenia nowej formuły współpracy pomiędzy teatrem a szkołami w dobie pandemii.  
Więcej informacji pod adresem mailowym: [email protected]Źródło:

Materiał nadesłany

Data publikacji oryginału:

24.11.2020

Wątki tematyczne