EN

17.10.2022, 15:33 Wersja do druku

Lublin. Ale Jazz w Teatrze

W Teatrze im. Juliusza Osterwy  już w najbliższą niedzielę uczta muzyczna, czyli koncert „ALE JAZZ - Rodzinne spotkanie z muzyką Playing Family” - 23 października o godzinie 12:00. To muzyczne świętowanie w Teatrze to wydarzenie dla rodziców z dziećmi, całych rodzin, młodzieży i wszystkich, którzy w przestrzeni Teatru chętnie posłuchają dobrej muzyki.

fot. mat. teatru

Spektakle teatralne to nie tylko tekst i aktorzy, ale również scenografia, ruch a także… muzyka!

Specjalnie dla młodych widzów Teatr im. Juliusza Osterwy przygotował wydarzenie, które świetnie pokazuje jak ważnym teatralnym środkiem jest dźwięk. „ALE JAZZ - Rodzinne spotkanie z muzyką Playing Family” - to koncert, na który Teatr Osterwy zaprasza 23 października o godzinie 12:00.

To muzyczne świętowanie w Teatrze to wydarzenie dla rodziców z dziećmi, całych rodzin, młodzieży i wszystkich, którzy w przestrzeni Teatru chętnie posłuchają dobrej muzyki. Dodatkową atrakcją koncertu jest możliwość wysłuchania Artystów, którzy prócz tego, że zagrają to także  opowiedzą instrumentach, ich możliwościach oraz unikalnych dźwiękach. Takie muzyczne spotkania to pierwsza iskra do rozbudzenia pasji do muzyki i wstęp do rozmowy o tym, jak rozumieć jazz.  

Na Dużej Scenie Teatru im. Juliusza Osterwy wystąpi Playing Family, czyli zespół jazzowy w składzie:
Leszek Nowotarski – saksofon
Robert Szczerba – puzon
Piotr Nowak – trąbka
Tomasz Białowolski – fortepian
Szymon Frankowski – kontrabas
Michał Peiker – perkusja

Wydarzenie jest biletowane.: bilety indywidualne: 30 zł; bilety grupowe: 27 zł. Bilety można kupić w kasie Teatru, wystarczy też wejść na  STRONĘ

Źródło:

Materiał nadesłany