EN
25.04.2022, 08:58 Wersja do druku

Łódź. Orientarium zobaczymy w spektaklu Teatru Telewizji TVP. Udaje pałac Edypa

Inne aktualności

- Na planie filmowym pracowało około 30 studentów. Część z nich będzie można zobaczyć na ekranie - mówi Bartosz Warwas, dyrektor Studium Aktorskiego Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi. Spektakl Teatru Telewizji TVP "Król Edyp" nakręcono w łódzkim Orientarium.

W najbliższy poniedziałek (25 kwietnia) o godz. 21 w TVP1 będzie można obejrzeć premierową transmisję spektaklu Teatru Telewizji "Król Edyp", w którego realizację zaangażowała się Wyższa Szkoła Sztuki i Projektowania w Łodzi.

- Na planie filmowym pracowało około 30 studentów. Część z nich będzie można zobaczyć na ekranie. Wielu było zaangażowanych w pracę innych pionów. Studenci wydziału realizacji sprawdzali się w roli asystentów, koordynatorów statystów, a wydziału wzornictwa pracowali w garderobie. Byli też tacy, którzy pomagali w organizacji biura albo zdobywali doświadczenie w pionie operatorskim - mówi Bartosz Warwas, dyrektor Studium Aktorskiego Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Łódzkie Orientarium zobaczymy w spektaklu Teatru Telewizji TVP. Udaje pałac Edypa

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Łódź” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

Justyna Mysior-Pajęcka

Data publikacji oryginału:

24.04.2022