EN

22.02.2021, 10:30 Wersja do druku

Kraków. Trzy tytuły na scenie Teatru Nowego Proxima

fot. mat. teatru

Teatr Nowy Proxima w Krakowie zaprasza w najbliższym czasie na trzy wyjątkowe tytuły: „Muzeum. Lekcja historii Jacka Kaczmarskiego”, „Kobiety objaśniają mi świat” oraz „Kazik, ja tylko żartowałem”.

Najbliższy weekend to okazja, żeby posłuchać utworów Jacka Kaczmarskiego inspirowanych polskim malarstwem. „Muzeum” to autorski program polskiego barda, który na Scenie Berlin prezentują Piotr Sieklucki, Janusz Marchwiński, Paweł Harańczyk oraz Marcin Chatys (26 lutego, godz. 19:15).

fot. Marcin Oliva Soto

W ostatni weekend lutego na Scenę Główną wróci również spektakl „Kobiety objaśniają mi świat”, który szturmem podbił nie tylko krakowską publiczność, ale i tę zgromadzoną podczas Warszawskich Spotkań Teatralnych. Na scenie zobaczymy między innymi Annę Tomaszewską, Martynę Krzysztofik oraz Katarzynę Zawiślak-Dolny (27 oraz 28 lutego, godz. 19:15).

fot. mat. teatru

Zaś z początkiem marca wybierzemy się wraz z kolegą Kazika Staszewskiego w sentymentalną podróż po latach 80. i 90. „Kazik, ja tylko żartowałem” w reżyserii Piotra Siekluckiego to barwna opowieść pełna muzyki, humoru, ale i rozliczania się z rzeczywistością (6-7 marca, godz. 19:15).

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Teatru: www.teatrnowy.com.pl

Źródło:

Materiał nadesłany