EN

22.01.2022, 09:45 Wersja do druku

Kraków. Nowa muzyczno-publicystyczna antena - Radio Kraków Kultura

Inne aktualności

Prezentuje m.in. literaturę, sztuki wizualne, teatr i taniec, a także musical i film. Nowy cyfrowy kanał tematyczny Radia Kraków - Radio Kraków Kultura - rozpoczął nadawanie na początku 2022 r.

Redaktorką programową stacji jest Justyna Nowicka, a szefem muzycznym - Paweł Szczepanik.

Muzyka, książki, wystawy

W ramówce Radia Kraków Kultura znalazło się poranne pasmo publicystyczne „Radio Kraków Kultura na co dzień" (prowadzone przez Pawła Szczepanika, Jacka Bańkę, Justynę Nowicką, Roberta Konatowicza i Wiolettę Gawlik); pasmo „Regiony kultury" o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych w regionie; program "RKK z archiwum" (prezentujący archiwalne materiały z Krakowskiej Rozgłośni Polskiego Radia); "Dobre książki" (prowadzone przez Katarzynę Fortunę, Jolantę Drużyńską i Annę Łoś). Ponadto: poświęcony musicalom "Przystanek Broadway" Mateusza Borkowskiego oraz "Jazzu warte" Rafała Zbrzeskiego.

W serwisie www.radiokrakowkultura.pl znajdzie się aktualizowana na bieżąco baza podcastów z zapisami wyemitowanych audycji.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Radio Kraków Kultura. Nowa muzyczno-publicystyczna antena o tematyce kulturalnej

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kraków” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

dog