EN

2.06.2021, 09:34 Wersja do druku

Kraków. Lato w Tauron Arenie

Inne aktualności

Aktywny wypoczynek, gry i zabawy dla najmłodszych, wydarzenia kulturalne: kino plenerowe, koncerty, spektakle, transmisje meczów i bogata oferta gastronomiczna - w czerwcu startuje wakacyjna strefa przy Tauron Arenie Kraków.

Podczas ubiegłorocznych miesięcy wakacyjnych strefę rozrywki przy Tauron Arenie odwiedziło, według szacunków organizatorów, ponad 300 tys. osób. Także tego lata krakowianie będą mieli możliwość skorzystania z bogatej oferty rozrywkowej i sportowej, przy Tauron Arenie nie zabraknie tez food trucków.

- Arena Garden to projekt rodzinny i przyjacielski, z jednej strony przez siedem dni w tygodniu odwiedzają nas rodziny, a wieczorem można posiedzieć z przyjaciółmi - mówiła Małgorzata Marcińska, prezes Tauron Areny. - Przez cały tydzień, od rana do wieczora zaplanowaliśmy ciekawe propozycje na lato.

„Arena w ruchu” to projekt, w ramach którego krakowskie kluby i stowarzyszenia sportowe poprowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. W programie znajdą się treningi piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, ale także sztuk walki, turnieje szachowe czy treningi wioślarskie. Pierwszy trening już w najbliższą sobotę (5 czerwca) o godz. 9.30 poprowadzi KS Prądniczanka, w kolejne soboty treningi poprowadzą WKS Wawel i Klub Sportowy TK. W niedzielne poranki odbywać się będą zajęcia sportowe dla najmłodszych.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Lato w Tauron Arenie: będą koncerty, spektakle, zajęcia sportowe i food trucki

Źródło:

„Dziennik Polski” online

Link do źródła

Wątki tematyczne