EN

26.07.2021, 08:57 Wersja do druku

Koszalin. Casting do "Bonnie & Clyde" w teatrze Adria. Kiedy premiera musicalu na amerykańskiej licencji?

Inne aktualności

60 wybranych osób zaprezentowało swoje wokalne, taneczne i aktorskie talenty podczas castingu do musicalu "Bonnie & Clyde" w koszalińskim teatrze Adria.

Obok Bałtyckiego Teatru Dramatycznego, Teatru Variete Muza i Teatru Propozycji Dialog na mapie kulturalnej Koszalina w 2020 r. pojawił się prywatny Teatr Muzyczny Adria. Ma siedzibę w historycznym miejscu, przy ulicy Grunwaldzkiej 8-10, w którym przed wojną była muzyczna kawiarnia Kammerlichtspile. Odbywały się tam koncerty i wieczory taneczne. Po wojnie,  do 2007 r., w lokalu było kino Adria. Nowi właściciele postanowili pozostać przy dawnej, dobrze kojarzącej się koszalinianom, nazwie.

Koszaliński musical z licencją MTI

Teatr muzyczny Adria, pierwszy teatr o muzycznym profilu w Koszalinie, zaprosił w miniony piątek ludzi utalentowanych wokalnie, tanecznie i aktorsko na casting do kolejnej musicalowej superprodukcji, opartej na licencji Music Theatre International. Po raz pierwszy w Polsce i po raz dziewiąty na świecie powstanie musical „Bonnie & Clyde".

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Casting do "Bonnie & Clyde" w teatrze Adria. Kiedy premiera musicalu na amerykańskiej licencji?

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Koszalin” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.

Autor:

mom

Data publikacji oryginału:

24.07.2021 11:50

Wątki tematyczne