EN

18.12.2021, 08:29 Wersja do druku

Kielce. Taniec i kolędy na finał Jarmarku Bożonarodzeniowego

Inne aktualności

Ciekawie zapowiada się ostatni weekend Jarmarku Bożonarodzeniowego na rynku w Kielcach. Kielecki Teatr Tańca zaprezentuje fragmenty "Dziadka do orzechów", Zespół Pieśni i Tańca "Kielce" zatańczy oberka.

Jarmark z "Dziadkiem do orzechów" i oberkiem

W sobotę od godz. 13 konkurs na najpiękniej ubraną choinkę, następnie zaplanowano występy artystów z Fundacji Studio TM ze świątecznymi piosenkami i przypowieściami. O godz.16 rozpocznie się część taneczna, najpierw fragmenty spektaklu „Dziadek do orzechów" zaprezentuje Kielecki Teatr Tańca, potem oberka zatańczy Zespół Pieśni i Tańca „Kielce", będzie też można obejrzeć część „Zima" z „Czterech pór roku" w wykonaniu zespołów Impuls I i Impuls II Szkoły KTT. Zakończy sobotnią część artystyczną jarmarku Fundacja Studio TM.

Rozpocznie także niedzielną o godz. 16. Na 17.15 zaplanowano koncert „Kolędowa zmiana czasu" przygotowany przez Stowarzyszenie Działań Twórczych i Rozwoju „Nawigacja". Na zakończenie znów zaprezentuje się Fundacja Studio TM.

Przez cały weekend na rynku można będzie kupować świąteczne ozdoby i smakołyki.

Zaloguj się i czytaj dalej za darmo

Zalogowani użytkownicy mają nieograniczony dostęp do wszystkich artykułów na e-teatrze.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się.

Tytuł oryginalny

Taniec i kolędy na finał Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kielcach

Źródło:

„Gazeta Wyborcza - Kielce” online

Link do źródła

Wszystkie teksty Gazety Wyborczej od 1998 roku są dostępne w internetowym Archiwum Gazety Wyborczej - największej bazie tekstów w języku polskim w sieci. Skorzystaj z prenumeraty Gazety Wyborczej.